Головна навігація
Меню
Центр розробок у Вайссаху

Центр розробок у Вайссаху

7500 жителів, красива природа і один із найсучасніших центрів розробок у світі: ласкаво просимо до Вайссаху, де створюються всі моделі Porsche.

Тут талант інженерів поєднується з їх пристрасною захопленістю своєю справою. Тут народжуються мрії і розробляється кожен новий автомобіль. Від найпершої ідеї до готового проекту. Від першої деталі до фінального тест-драйву. Від спортивних автомобілів до чистокровних гоночних болідів.

Тут, посеред заміської ідилії і лише в 25 кілометрах від нашого заводу в Цуфенхаузені, створюються спортивні автомобілі майбутнього. Аж із 1971 року. У центрі розробок у Вайссаху знаходяться всі підрозділи, які мають особливо важливе значення на перших етапах народження автомобіля: дизайн-студія, цех із виробництва концептів, аеродинамічна труба і випробувальні стенди. У безпосередній близькості знаходиться випробувальна траса компанії. Тут кожен Porsche піддається найсуворішому контролю. Це стосується як спортивних автомобілів, так і гоночних моделей. До речі, останні розробляються лише в кількох сотнях метрів звідси – на іншому боці випробувальної траси в центрі автоспорту Porsche в місті Флахт. Тісніших зв’язків між серійним виробництвом і автоспортом, мабуть, не існує. Понад 60 років багатого досвіду в автоспорті і понад 30 000 перемог у перегонах – ось основа, на якій розробляється кожен Porsche. Незалежно від того, з якого боку він виїжджає на випробувальну трасу.