Головна навігація
Меню
Майбутнє наближається із швидкістю Porsche Taycan.

Майбутнє наближається із швидкістю Porsche Taycan.

Porsche Taycan доступний для попереднього замовлення.

Porsche Taycan - перший електричний спортивний автомобіль, раніше відомий як Mission E, буде представлений у вересні 2019 року а поява електрокару в Україні планується вже у 1 кварталі 2020 року.

Тепер у Вас є можливість зробити попереднє замовлення, щоб отримати ваш електричний автомобіль Porsche Taycan серед перших в Україні.

Попередня інформація про Porsche Taycan: два синхронних двигуна з постійним магнітом з комбінованою потужністю понад 600 к.с. (440 кВт). Розгін від 0 до 100 км/год менш ніж 3,5 секунди і до 200 км/год менш ніж за 12 секунд. 800-вольтна система, розробленою Porsche дозволяє поповнити запах ходу до 100 км всього за 4 хв. Запас ходу на одному заряді у тестовому циклі NEDC становить понад 500 кілометрів.

Дякуємо за ваш інтерес до Porsche Taycan. Для питань щодо попереднього бронювання вашого Porsche Taycan, залиште ваші контактні дані і ми з вами зв'яжемося.

Зробити замовлення
Умови попереднього замовлення

Porsche Taycan

Залиште нам свою контактну інформацію, використовуючи форму нижче, і ми будемо інформувати вас про нову модель електронною поштою.

обов'язкові поля

Передумови для попереднього бронювання електричного автомобіля Porsche.

Ці умови застосовуються до попереднього бронювання електричного автомобіля Porsche, у офіційного імпортера Porsche в Україна, компанії Віннер Імпортс Україна, Лтд.  Здійснюючи попереднє бронювання, клієнт отримує можливість отримати автомобіль згідно виробничих квот імпортера у заводу-виробника та бути серед перших власників авто. Попереднє бронювання є персональним, та не може бути зроблене від імені іншої особи і не може бути передане іншій особі без попередньої письмової згоди. 

Завод-виробник Porsche AG розробив концепт нової моделі автомобіля з електричним двигуном, що має назву «Taycan», та планує офіційно презентувати електромобіль у вересні 2019 року та випустити готові автомобілі у першому кварталі 2020 року.

На даний момент неможливо розрахувати точну вартість автомобіля, надати повну та точну інформацію про комплектацію, всі технічні характеристики, умови експлуатації, гарантійні умови, строки поставки нової моделі «Taycan». Клієнт розуміє, що на момент бронювання перший повний електричний автомобіль Porsche перебуває на стадії концепту, і вся надана інформація про нього є попередньою. Остаточний дизайн екстер'єру та інтер'єру, запас ходу, показники продуктивності можуть відрізнятися від тих, що були вказані на момент бронювання. Остаточні характеристики автомобіля будуть визначені і повідомлені клієнту, коли автомобіль перейде на стадію виробництва. Клієнт зобов'язаний ознайомитися з кінцевими характеристиками автомобіля до укладення договору купівлі-продажу та продати автомобіль замовнику на умовах, визначених договором купівлі-продажу. 
Не зважаючи на вищевикладене клієнт бажає оформити попереднє бронювання нового «Taycan» із ціллю викупу автомобіля у майбутньому навіть за відсутності повної та точної інформації про майбутній автомобіль. Клієнт розуміє та повною мірою приймає наступні умови такого бронювання

На підтвердження дійсних намірів про майбутню купівлю автомобіля  «Taycan», що буде виготовлено відповідно до концепції заводу-виробника та поставлено на територію України, клієнт сплачує офіційному дилеру забезпечувальний платіж у розмірі 148 750,00 гривень без ПДВ, у еквіваленті 5000 євро, за курсом розміщеним на winner.ua на день попереднього бронювання. 

  1. При укладенні основного договору купівлі-продажу автомобіля вже із відомими характеристиками та інформацією про автомобіль грошові кошти, що були сплачені клієнтом як забезпечувальний платіж будуть враховуватись як оплата ціни автомобіля на умовах, визначених у відповідній угоді із офіційними дилерами.
  2. Не пізніше грудня 2019 року та після отримання клієнтом всієї інформації про автомобіль, зокрема: комплектацію, остаточну ціну, строк поставки, умови експлуатації та гарантії, умови придбання автомобіля тощо, клієнт має право викупити автомобіль або відмовитись від бронювання.
  3. Клієнт може скасувати попереднє бронювання в будь-який час та має право на повернення грошових коштів, що були сплачені як забезпечувальний платіж.  Повернення коштів клієнту буде здійснено протягом 21 дня, після того як офіційний дилер отримає повідомлення про скасування бронювання. 
  4. Дилер та/або дистриб’ютор не сплачує будь-які інші штрафні санкції, пеню, компенсації, відшкодування збитків, інфляційні втрати, моральну шкоду клієнту, а клієнт не сплачує будь-які штрафні санкції дилеру/дистриб’ютору.

Попереднє бронювання не є офіційним договором купівлі-продажу електричного автомобіля «Taycan». Кінцева вартість автомобіля визначається договором купівлі-продажу. Попереднє бронювання не зобов'язує будь-яку сторону угоди про купівлю. Клієнт укладає остаточний договір купівлі-продажу з відповідним Порше Центром на території Україні за його вибором. 

Перше повне виробництво електричного автомобіля Porsche планується розпочатися у 2019 році.