Головна навігація
Центр водійської майстерності Porsche у Стамбулі

Запрошуємо до Центру водійської майстерності Porsche у Стамбулі!

Центр водійської майстерності Porsche у Стамбулі

Центр водійської майстерності Porsche у Стамбулі

Анкета реєстрації

Центр водійської майстерності Porsche, розташований на гоночному треку Intercity Istanbul Park, відкрив свої двері у березні 2015 року для проведення виняткових тест-драйвів. На вас чекає вражаюча лінійка автомобілів Porsche, а запропоновані програми водіння нададуть можливість здобути унікальний досвід керування за кермом автомобілів Porsche у супроводі професійних інструкторів.

Пропонуємо почати зі вступного тест-драйву «Porsche on Track». Під час  курсу ми запропонуємо випробувати шість моделей Porsche на різних секціях водіння. Наступний етап  - навчальна програма «Advanced Porsche on Track». Тут, протягом двох насичених днів, ми радимо зосередитися на відточуванні водійської техніки на гоночному треку за кермом спортивних купе.

Концептуально, Центр водійської майстерності Porsche розташований усередині треку. Велика, на 900 м2, зона відпочинку дає змогу гостям дізнатися більше про історії бренду Porsche, зробити конфігурацію автомобіля, скуштувати вишуканих страв у зоні ресторану або відпочити протягом насиченого тестового дня. Оглядові місця просто неба з видом на лінію старту та фінішу запрошують вас відчути неперевершену атмосферу гоночного треку разом із Porsche.

Чекаємо вас на у Центрі водійської майстерності Porsche в Стамбулі!

Огляд програм

  Porsche on Track Advanced Porsche on Track
  Тест-драйв всієї модельної лінійки Porsche Тренінг із водійської майстерності на треку
Тривалість: 1 день 2 дні
Дати: 10-12 листопада 15-17 листопада 
Вимоги: Немає Досвід керування на треку/ участь у «Porsche on Track»
Вартість*: 28 000 гривень 127 000 гривень

Огляд локації

Гоночний трек

Підкоріть гоночний трек Intercity Istanbul Park за кермом Porsche!

Трек, заїзди яким відбуваються проти годинникової стрілки, відомий своїми складними поворотами. Маючи 8 лівих та 6 правих поворотів, траса завдовжки 5,34 км є ідеальною сценою для розкриття потенціалу автомобілів Porsche. Навчіться тримати ідеальну лінію на гоночному треку та дізнайтесь про швидке та безпечне маневрування від інструкторів Porsche під час курсу. Для шанувальників перегонів, які хочуть більше часу присвятити вправам на треку, ми пропонуємо курс «Advanced Porsche on Track» для набуття досвіду та нових навичок спортивного керування.

Контрольований старт

Опануйте різкий старт з місця, утримуючи гальма й одночасно натискаючи на педаль акселератора. Відчуйте неперевершену потужність миттєвого прискорення, відпускаючи гальма!

Слалом та мокра траса

Навчіться правильній водійській техніці для швидкого та безпечного маневрування, візьміть участь у змаганнях на час та випробуйте себе у змаганнях зі слалому. Долучайтеся до одноденного тест-драйву «Porsche on Track» та станьте найшвидшим у своїй групі, щоб здобути один з наших призів наприкінці дня. Окрім того, перевірте свою реакцію в безпечних, але екстремальних умовах, коли відбійні пластини симулюють дорожні перешкоди, кидаючи автомобіль у занос, внаслідок чого задні колеса втрачають зчеплення з дорогою. Задля вашої безпеки інструктори Porsche будуть поруч з вами, щоб навчити вас контраварійному керуванню.

Ділянка бездоріжжя

Якщо бездоріжжя кидає вам виклик, прийміть його і проведіть позашляховик Porsche через горбистий рельєф та водні перешкоди! Познайомтесь з позашляховими можливостями Porsche Cayenne, долаючи круті пагорби та брід. Приєднуйтесь до нас і переконайтеся в тому, що спортивний азарт Porsche властивий не лише дводверним спорткарам.

Тренінг на треку

Одна з найскладніших трас Формули-1  чекатиме на вас у другій половині першого дня. Першим завданням буде вивчення траси. Керований заїзд треком у три етапи підготує вас якнайкраще до випробовування власних водійських вмінь. Решта часу буде присвячена відточенню техніки спортивного керування, майстерного гальмування та вправного прискорення в умовах треку. Завершальною ланкою тренінгу стане змагання на кращий час проходження кола.

Основний тренінг

Основна увага першого дня навчання приділяється базисам управління дводверними спорткарами. Половина дня пройде у центрі водійської безпеки та буде присвячена правильній водійській техніці для швидкого та безпечного маневрування. Вправи з налаштування вашої водійської техніки у слаломі та екстрене гальмування на мокрій смузі підготують вас до тренінгу на гоночному треку. Завдання з маневрування в умовах, що імітують занос, продемонструють вам, як навіть невелика різниця у швидкості впливає на інтенсивність розподілу навантаження.

Якщо ви хочете дізнатися докладніше про події або зареєструватися на один із курсів, будь ласка, заповніть та надішліть нам наведену нижче анкету.

Анкета реєстрації на подію

Додаткова інформація

Мова програми:
Англійська
Адреса Центра водійської майстерності Porsche:
Центр водійської майстерності Porsche розташований на гоночній трасі Формули-1, Intercity Istanbul Park
Akfirat Mh. Göçbeyli Bulvari No.1,
34959 Istanbul, Turkey
Проживання:
Готель Radisson Blu Hotel & Spa Tuzla

Camlibelde Sitesi Hasan Tokatli Sokak No. 13 Aydinli 34953 Istanbul, Turkey

*Вказана вартість є актуальною на 01.03.2017 та розрахована по курсу на www.winner.ua по стану на 01.03.2017 року. Будь ласка, уточнюйте вартість у вашого дилера.

Тестовий парк

Porsche Driving Center Instanbul - 718 Boxster

718 Boxster

718 Boxster S

Porsche Driving Center Instanbul - 718 Cayman

718 Cayman

718 Cayman

718 Cayman S

Porsche Driving Center Instanbul - 911

911

911 Carrera S

911 Carrera S Cabriolet

911 Carrera 4S

911 Targa 4

911 Turbo S

911 Carrera GTS

911 GT3

Porsche Driving Center Instanbul - Macan

Macan

Macan

Macan GTS

Macan Turbo Performance Package

Porsche Driving Center Instanbul - Cayenne

Cayenne

Cayenne Diesel

Cayenne S Diesel

Cayenne GTS

Cayenne Turbo

Cayenne Turbo S

Porsche Driving Center Instanbul - Panamera

Panamera

Panamera 4 E-Hybrid

Panamera 4S

Panamera 4S Diesel

Panamera Turbo

Panamera Turbo S E-Hybrid

Panamera Sport Tourismo