До електромобільності разом із Porsche E-Performance.

 

Душа. Заряджена електрикою.

Спортивні автомобілі завжди були нашою пристрастю. Завдяки Porsche E-Performance – нашій концепції емоційної електромобільності – ми робимо ще один впевнений крок до автомобіля майбутнього. І пропонуємо повністю електричні й плагін-гібридні моделі Porsche в поєднанні з продуманою зарядною інфраструктурою. Для динамічних повсякденних подорожей та ще більшої екологічної мобільності.

 

Моделі Porsche E-Performance

Моделі Porsche E-Performance

Познайомтеся з нашими сучасними повністю електричними моделями й плагін-гібридами і дізнайтеся, який Porsche саме Ваш.

Переглянути моделі

Заряджання повністю електричних моделей.

Заряджання повністю електричних моделей.

Електромобільність вимагає розвиненої зарядної інфраструктури: як водій електроприводного Porsche Ви маєте змогу користуватися широкою мережею зарядних станцій. Вдома, на громадських зарядних станціях, а також у пункті призначення. Перебуваючи в дорозі, Ви можете заряджати свій автомобіль також на станціях швидкого заряджання – зарядка здійснюється швидко і з використанням постійного струму (DC). 

Заряджання електромобілів

Заряджання плагін-гібридів.

Заряджання плагін-гібридів.

Ви можете зручно заряджати свій плагін-гібрид вдома. В дорозі Ви маєте можливість користуватися громадськими зарядними станціями змінного струму (AC). 

Заряджання плагін-гібридів

Заряджання. Огляд.

Porsche пропонує різноманітні способи заряджання Вашого електричного або плагін-гібридного автомобіля.

Вдома швидко й зручно заряджати автомобіль можливо за допомогою інтелектуальних способів домашньої зарядки. У подорожі Ви отримуєте доступ до мережі публічних зарядних станцій. У пункті призначення – використовуйте фірмові зарядні станції на локаціях ексклюзивних партнерів Porsche Destination Charging.
Відкрийте для себе зарядні станції Porsche!

  • Porsche Charging Basics
  • Porsche Destination Charging
  • Porsche Dealer Charging
  • High Performance Charging на зарядних станціях IONITY
  • Рішення для заряджання. Porsche Charging Solution
Porsche Charging Basics
Porsche Charging Basics

Porsche Charging Basics

Поради для Taycan повністю розкривають потенціал використання електроенергії

Porsche Destination Charging
Porsche Destination Charging

Porsche Destination Charging

Porsche Destination Charging передбачає встановлення зарядних станцій для плагін-гібридних та електричних автомобілів на території об’єктів преміум сегменту – ресторанів, заміських комплексів, готелів, фітнес-, гольф- та яхт-клубів, приватних клінік тощо. Поки власник відвідує спортивні заняття, п'є каву у затишному закладі чи відпочиває за містом, електромобіль заряджається, щоб бути готовим забезпечувати мобільність власника згідно з запланованим маршрутом.

Знайти локації
Porsche Dealer Charging
Porsche Dealer Charging

Porsche Dealer Charging

Porsche Turbo Charging у дилерській мережі Porsche

High Performance Charging на зарядних станціях IONITY
High Performance Charging на зарядних станціях IONITY

High Performance Charging на зарядних станціях IONITY

Відкрийте для себе мережу станцій швидкого заряджання IONITY для оптимальних піт-стопів

Рішення для заряджання. Porsche Charging Solution
Рішення для заряджання. Porsche Charging Solution

Рішення для заряджання. Porsche Charging Solution

В Україні існує декілька типів зарядних станцій. Повільне заряджання (AC) здійснюється від розетки, якою власники можуть користуватися вдома. Щоб це відбувалося ефективно, бренд пропонує власникам плагін-гібридних моделей Porsche або повністю електричного Taycan перевірити сумісність об’єкта із зарядним обладнанням, скориставшись спеціальним функціоналом.

Пройти перевірку
Питання та відповіді.

Важлива інформація щодо електромобільності.

Можна комфортно заряджати Porsche в різних повсякденних ситуаціях: вдома, в дорозі та пункті призначення.

Дізнатися, яке рішення для заряджання відповідає саме вашим потребам, можна за допомогою попередньої перевірки можливостей заряджання Porsche за посиланням https://www.porsche.com/countries/charging-check. Інформацію можна отримати в партнера Porsche. Залежно від країни, зарядний сервіс Porsche надає можливості заряджання в дорозі та в пункті призначення.

Компанія пропонує єдиний доступ до громадських точок заряджання, а сплатити за послуги можна централізовано через зарядний сервіс Porsche. До громадських точок належать станції заряджання на автомагістралях, у містах та у партнерів Porsche. У вибраних пунктах призначення, наприклад, у готелях класу люкс, доступний сервіс Porsche Destination Charging, де можна безкоштовно зарядити свій автомобіль.

Ні, не завжди потрібно повністю заряджати високовольтну АКБ Porsche. Неповна зарядка Porsche не призводить до втрати ємності (ефект пам’яті) і не скорочує термін експлуатації високовольтної АКБ.

Окрім того, швидкість заряджання знижується в міру збільшення рівня заряду високовольтної АКБ. У такий спосіб можна заощаджувати час, заряджаючи батарею приблизно до 80 % або до досягнення необхідного запасу ходу.

Запас ходу до 20 % і повільне заряджання до 80 % свідчать про дбайливе поводження з АКБ.

Запас ходу залежить від різних чинників, таких як стиль водіння, функції комфорту, аеродинаміка й дорожні умови. Головним чинником є стиль водіння. Екологічно свідома й превентивна поведінка за кермом сприяє рекуперації енергії гальмування і, в такий спосіб, збільшує запас ходу. Крім того, за необхідності можна зменшити потужність функцій комфорту, таких як кондиціонер і опалення, та встановлювати обладнання, що впливає на аеродинаміку (наприклад, автомобільний бокс на дах).

Правила й дозволи, що діють у відповідній країні, можуть обмежувати використання зарядного обладнання за кордоном. Зверніться до інструкції з експлуатації та партнера Porsche, щоб дізнатися про сумісність обладнання та необхідність додаткового обладнання в конкретній країні.

Допомога й контакти

Цей розділ надасть Вам важливу інформацію, які може знадобитися під час пошуку
відповідей на питання, пов'язані з концепцією E-Performance.