Porsche Track Experience
Porsche Track Experience

Можливість досягти успіху на легендарних гоночних трасах.

Вже майже 50 років Porsche Track Experience пропонує кілька дисциплін різної складності для опановування високого мистецтва керування автомобілем. Підберіть із 4 послідовних ступенів DISCOVER, LEARN, BOOST та RACE наших різноманітних тренінгів той рівень, який ідеально відповідає вашим сьогоднішнім навичкам водіння та цілям.

Від перших кілометрів на гоночній трасі до повного супроводу на початку шляху в мотоспорті – Porsche Track Experience завжди допоможе досягти успіху. Вашою сценою для захоплюючих навчальних маневрів стануть легендарні траси Гран-прі, наприклад Спа-Франкоршам, Хунгароринг, автодром Поль Рікар, а також Північна петля Нюрбургрингу. Ви готові прийняти виклик? Приймайте.

Організатором є компанія Manthey Racing GmbH.

Дізнатися більше
Porsche Travel Experience
Porsche Travel Experience

Можливість покататися в спортивному автомобілі мальовничими місцями Європи.

Звивисті берегові лінії, гірські серпантини, що запаморочують голову, гірські перевали, що захоплюють дух: уже понад 25 років Porsche Travel Experience поєднує ексклюзивні подорожі й вражаючу динаміку спорткара. Ірландія чи Сицилія, Південна Іспанія чи Хорватія, Шварцвальд чи Альпи: відкрийте для себе омріяні краєвиди за кермом автомобіля Porsche, який ідеально підходить для вибраної подорожі.

На вас чекає комплексний пакет з потужними автомобілями, різноманітною додатковою програмою, висококласними готелями й чарівними ресторанами за підтримки супроводжуючого гіда. Швидше в дорогу – ваш Porsche вже готовий.

Організатором поїздки є компанія Avantgarde Experiences GmbH.

Дізнатися більше
Porsche Ice Experience
Porsche Ice Experience

Можливість отримати яскраві враження від водіння по снігу й льоду.

Ви готові вийти за межі повсякденності й комфорту й покататися по гладкому льоду? Тоді випробуйте особливий зимовий вид спорту в стилі Porsche. На півночі Фінляндії на вас чекає Porsche Ice Experience, який обов'язково прискорить ваш пульс — від заносу до заносу.

На спеціальній території Porsche Driving Area Levi на шипованих шинах пройдіть 3 послідовні рівні тренінгу Ice Experience, Ice Force та Ice Force Pro на складних ділянках і навчальних трасах. Швидка зміна керованості й поперечні прискорення гарантують захоплення від водіння. Полоскочіть собі нерви й насолодіться щасливими моментами вдалої реакції на крижаних поворотах. Результат: незабутня пригода, набагато північніша за звичайну.

Організатором поїздки є компанія Avantgarde Experiences GmbH.

Дізнатися більше