Головна навігація
Меню

Автоспорт

Заводський автоспорт

Автоспорт – справа принципова.

Porsche представлений у міжнародних перегонах на довгі дистанції трьома заводськими командами. У чемпіонаті світу з перегонів на витривалість (FIA) та у чемпіонаті IWSC Porsche Motorsport команда змагатиметься з найкращими гоночними екіпажами світу.

Дізнатися більше

Клієнтський автоспорт

Разом на гоночному треку.

Понад 500 клієнтських команд Porsche регулярно змагаються за Кубки Porsche та беруть участь у інших міжнародних гоночних серіях на власних гоночних автомобілях. Тут можна ознайомитися з детальною інформацією про календарі гонок, гоночні автомобілі, програми з підготовки молодих гонщиків, а також про наших партнерів і спонсорів.

Дізнатися більше

Автоспорт в Україні

Випробуйте себе

Виняткові емоції та дух змагань можна відчути в Україні, взявши участь у національних серіях перегонів RTR Time Attack and Ltava Attack Series.
Ви власник Porsche? Беріть участь у перегонах Carrera Time Attack в рамках національних серій та перемагайте за кермом Porsche. 

Дізнатися більше

Місія: спортивний автомобіль майбутнього

Звіт про місію

Пройшло понад 60 років з тих пір, як Феррі Порше створив власне бачення спортивного автомобіля майбутнього. Бачення, яке стало нашою місією. Ми раді запросити вас приєднатися до нас у втіленні нашої місії. Отримуйте захоплюючі відомості та читайте ексклюзивні розповіді прямо «з-за лаштунків» гоночної траси.

Дізнатися більше

Додаток «Porsche Motorsport»

Додаток «Porsche Motorsport» забезпечить вам прямий доступ до останніх результатів, звітів та світлин з нашої гоночної активності по всьому світу. За допомогою «Porsche Motorsport» ви зможете спостерігати за найвидатнішими перегонами у режимі реального часу. А ще – цікава інформація про наші робочі команди, пілотів та гоночні автомобілі, а також фонові малюнки та відео у розділі «Мультимедіа».

App Store Google Plus Store

Загальна інформація

Porsche Motorsport – коротко про головне

Більше 60 років у автоспорті – більше 60 років знань та досвіду. Тут ви знайдете відповіді на всі питання: актуальні новини з гоночних треків, участь наших команд у перегонах по всьому світу, а також відомості з історії Porsche Motorsport.

Дізнатися більше