Правова інформація

На цій сторінці викладено правові положення - умови, що регламентують використання веб-сайту www.porsche.ua. Просимо Вас уважно ознайомитися з ними.

Правові положення Управління веб-сайтом - www.porsche.ua проводиться ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» (надалі – Віннер). Місце знаходження: 08112, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Капітанівка, вул. Дачна, 5-А, Код ЄДРПОУ: 20054535

Далі за текстом, залежно від конкретного випадку, під "Porsche" розуміються Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, один або декілька підрозділів у складі Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG в цілому. Інформація, наведена на сайті, є інформативною та не є пропозицією (офертою) укласти правочин (договір).

Орієнтовна вартість (ціна) на автомобілі, товари та послуги, умови придбання

Вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги є орієнтовною та не остаточною. Для визначення орієнтовної вартості (ціна) використано міжбанківський валютний курс, який відображується на веб-сайті http://www.winner.ua/.

Остаточна вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги, а також остаточні умови придбання визначаються офіційними дилерами та сервісними станціями у відповідних договорах з клієнтами (договорі купівлі-продажу, договорі про надання послуг тощо). Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів, інших товарів та послуг, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційних дилерів та сервісних станцій Porsche.

Торговельні марки на сайті porsche.ua

Усі тексти, зображення та інша інформація у цьому ресурсі охороняються авторським правом компанії «Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG». Забороняється відтворювати чи передавати частини цього ресурсу будь-якій формі або за допомогою будь-яких засобів без попереднього письмового дозволу компанії «Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG». Porsche, герб Porsche, 911, Carrera, Cayenne, Panamera, Macan, Tequipment, PCM, PDK, 918 Spyder та інші є зареєстрованими торговельними марками компанії «Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG», що розташована за адресою Поршеплатц 1, 70435, Штутгарт, Німеччина.

Інтелектуальна власність

Спосіб подання інформації та всі матеріали цього веб-сайту, включаючи програмний код та оформлення, захищені нормативними актами, що регулюють відносини у сфері інтелектуальної власності. Дозволяється використання даних, текстів, фотографій або графічних матеріалів, розміщених на цьому сайті в особистих, некомерційних цілях. Забороняється їх відтворювати, змінювати, передавати, ліцензувати та/або публікувати, повністю або частково, з будь-якою метою без отримання письмової згоди на це з боку Porsche та/або Віннер.

Обмеження відповідальності

Вся інформація стосовно конструкції, характеристик, дизайну, експлуатаційних якостей, розмірів, ваги, споживання палива й експлуатаційних витрат автомобілів є коректною на момент публікації. Porsche залишає за собою право змінювати специфікації й іншу інформацію про вироби без попереднього повідомлення. Кольори можуть відрізнятися від наведених на сайті. Помилки і пропуски допускаються. Перелік обладнання автомобілів, зазначений на сайті, може відрізнятися від запропонованих в салоні, тож для уточнення інформації просимо звертатись до офіційних дилерів.