Пристрасть

 

У нашій традиції створювати унікальні спортивні автомобілі

Чому б не зробити щось особливе ще більш особливим?

 

Феррі Порше колись сказав: «У процесі створення автомобілів для нас важлива якість, а не кількість». Компанія Porsche слідує цьому принципу впродовж усієї своєї історії.

В ательє Porsche Exclusive ми докладаємо максимум зусиль для досягнення найвищих результатів. Реалізуємо особливі побажання наших клієнтів і створюємо унікальні автомобілі. Усіх типів і моделей. Щоб перетворювати особливе на виняткове.

 

Мистецтво ручної роботи.

 

Вражає не менш ніж, витвір мистецтва

Процес створення.

 

Porsche Exclusive Manufaktur

Наш найперший і найважливіший інструмент? Наші руки.

Наш найперший і найважливіший інструмент? Наші руки.

Процес виготовлення — непросте завдання. Крім того, що ми використовуємо високоякісні матеріали, як-от шкіру, алькантару, вуглепластик, дерево та алюміній, найчастіше саме руки професіонала стають тим єдиним інструментом, який відповідає високим вимогам Porsche.

Під час оздоблення шкірою, забарвленні або поліруванні. При розкроюванні й шитті, а також під час збірки в нашому ательє Porsche Exclusive. Співробітники ательє приділяють велику увагу кожній деталі та не шкодують часу на те, щоб довести її до досконалості.

Або, інакше кажучи, ми працюємо ретельно, спокійно, зосереджено, пристрасно й захоплено. Як результат роботи творчого тандему замовника та спеціалістів Porsche Exclusive народжується насправді унікальний витвір мистецтва серед автомобілів.

Високі технології та мистецтво ручної роботи

Високі технології та мистецтво ручної роботи 

 

Як вони поєднуються одне з одним?

Безперечно. Під час індивідуалізації наших спортивних автомобілів часто використовується дерево. Текстура цього природного матеріалу настільки ж унікальна, як ваш власний відбиток пальця. Вона особлива — і задає особливий характер. Створити унікальний і неповторний автомобіль — що може бути кращим? Водночас ми використовуємо дорогі породи дерева з усього світу. З унікальною та водночас бездоганною текстурою. Доведені до досконалості в процесі ретельної ручної обробки. Незалежно від того, чи це обрізання, шліфування, фарбування або полірування: на кожному етапі роботи важлива хірургічна точність. Ми створюємо продукт, який поєднує в собі спортивні характеристики, комфорт і стиль, що відображають ваш особистий смак.

  Вимоги

  Вимоги

  Процес виготовлення — не єдине завдання для нас

  Ретельний процес виготовлення в ательє Porsche Exclusive — звичайна справа. Але це не єдине завдання для нас. Наші клієнти прагнуть винятковості. І ми робимо виняткове можливим. За допомогою особливих матеріалів і методів роботи. Приміром: вуглепластик. Міцний та легкий матеріал для автоспорту, дозволяє підвищити межу динамічних можливостей автомобіля. Для нас цей матеріал — джерело натхнення, яке спонукає зробити його ще більш розкішним: за допомогою золотистих металевих ниток. Довгий час багато хто вважав це неможливим. Але для нас складність завдання лише додає йому привабливості.

  Свобода дизайну

  Свобода дизайну

   

  Щоб персоналізувати колесо, не потрібно його винаходити наново.

  Але знадобиться висока частка майстерної ручної роботи, щоб надати колесам те, що зробить їх особливими: характер. Який визначаєте тільки Ви. Наприклад, особливий дизайн колісних дисків — навіть якщо необхідна палітра відсутня в офіційній пропозиції. Ми демонтуємо колеса в ательє Porsche Exclusive. Потім у власному шинному центрі відбувається демонтаж. Тільки після цього колісний диск отримує свій колір — який, ясна річ, також наноситься вручну. Адже індивідуальний смак заслуговує на індивідуальне виконання.

   Прискіплива увага до деталей

    

   Як досягти бажаної мети:
   з любов’ю до деталей

   Porsche Exclusive Manufaktur

   Індивідуальність і характер

   Індивідуальність і характер. У кожній окремій деталі.

   Побажання наших клієнтів — ексклюзивні й виходять за межі загальноприйнятих уявлень про дизайн. Як ми їх виконуємо? Завдяки досвіду і пристрасному захопленню кожного майстра. Це відчувається в кожній, навіть найдрібнішій деталі. Пристрасне захоплення є гарантією того, що ми знову і знову створюємо щось виняткове: автомобілі, які повністю відповідають вимогам наших клієнтів. Уособлюють індивідуальність і мають власний характер. Їх відрізняє насамперед одне: дотримання своєї унікальної лінії. Яка бере початок із малюнку на папері. Щоб потім перерости в щось більше.

   Гармонійна загальна картина.

   Гармонійна загальна картина. Складена з найдрібніших деталей.

   Для втілення високих вимог необхідно завжди приділяти величезну увагу дрібницям та індивідуальним тонкощам, які мають інтегруватися в загальну гармонійну картину. Це поєднує нас із нашими клієнтами. Адже ми теж дуже прискіпливо ставимося до деталей. У власній шкіряній майстерні ми можемо розпилювати шкіру до товщини всього 0,3–0,4 мм: саме для дрібних деталей. Водночас ми використовуємо шкіру з Німеччини та Австрії, яка відбирається відповідно до суворих вимог. Результат? Максимальна натуральність — без будь-яких поверхневих відмінностей. Специфіка? Під час виконання роботи наші майстри залучають свої професійні знання з пошиття одягу та взуття, а також дизайну інтер’єру. Для ідеальної загальної картини. Складеної з найдрібніших деталей.

    Результат.

    Результат. Точне влучення з міліметровою точністю.

    Характер кожного клієнта є унікальним. ВІдповідно, унікальними є його особливі побажання. Що це означає для нас? Широке різноманіття можливостей вибору, які ми можемо запропонувати Вам.

    Наприклад, понад 100 кольорів шкіри й ниток. Під час роботи з ними ми завжди гарантуємо ідеальне влучення в ціль із міліметровою точністю.

    Точність та індивідуальний підхід ми застосовуємо скрізь. Особливо це стосується символа нашого бренду: герба Porsche. Щоб герб мав найкращий вигляд, ми з особливою ретельністю виконуємо його тиснення. Адже кожна шкіра завдяки кольору й товщини відрізняється за своєю структурою та потребує індивідуального підходу. Відповідно до цього наші майстри регулюють усі параметри: температуру, зусилля та тривалість процесу тиснення. У такий спосіб, кожен герб набуває особливого статусу — як і ви самі.

    Пристрасть

    Традиції і нові шляхи

     

    Краса стає ще більш привабливою, якщо ґрунтується на певній ідеї.

    Porsche Exclusive Manufaktur

    Традиції і нові шляхи

    Цієї традиції ми твердо дотримуємося завжди: постійне вдосконалення.

    Наші клієнти черпають натхнення з різних джерел. І видають нові й нові ідеї. Ми теж не стоїмо на місці й постійно вдосконалюємось. Тому ми тісно співпрацюємо не лише зі студією дизайну Porsche. Але також і з інженерами Porsche у Вайссасі.

    Ми традиційно прагнемо досягти досконалості. Тому розробляємо продукти, які слугують спільній концепції: Вашому індивідуальному спортивному автомобілю. Проте, добре виглядати — не найголовніше в житті. Розумні ідеї та вимога найвищої якості для нас не менш важливі. Так було вчора, так буде й завтра.

    Філософія бренду

    Філософія бренду

    Ексклюзивна якість супроводжує нас протягом усього процесу розробки.

    Від першого ескізу до кінця будівництва — вимога ексклюзивної якості супроводжує нас протягом усього процесу розробки. Для нас важливі не лише дизайн та естетика. Але й наше інженерне мистецтво також. Як приклад можна навести аеродинамічний пакет «Aerokit 911 Turbo». У Вайссасі він пройшов численні випробування як у центрі досліджень і розробок Porsche, так і на кільцевій трасі. Важливий випробувальний стенд: високотехнологічна аеродинамічна труба, яка за свого восьмиметрового діаметру може створити швидкість вітру до 300 км/год. Тобто найкращі передумови для забезпечення реалістичних умов тестування спортивного автомобіля. Аеродинамічний пакет «Aerokit 911 Turbo» — справжнє нововведення в усіх аспектах. Окрім переднього спойлера з бічними «плавниками» до його складу входить нова конструкція задньої кришки з нерухомим заднім спойлером «качиного хвоста» з бічними закрилками. Доповнює аеродинамічний пакет «Aerokit 911 Turbo» висувне й регульоване за кутом атаки заднє антикрило. Мистецтво інженерів Porsche у всіх деталях. І в гармонійній єдності.