Головна навігація
Меню
Загальна інформація

Загальна інформація

Філософія

Автоспорт Porsche. Сутність. Принцип. Бачення

Той, хто подібно до Porsche почувається як удома на всіх гоночних трасах світу, створює гоночні спортивні автомобілі і займається автоспортом через пристрасть. Грунтуючись на традиціях. І через принцип. Принцип, на основі якого виникає надзвичайно тісний зв’язок між автоспортом і серійними спортивними автомобілями, за яким відразу ж можна здогадатися про їх походження.

Дізнатися більше

Інфраструктура автоспорту

Центр розробок у Вайссаху

7500 жителів, красива природа і один із найсучасніших центрів розробок у світі: ласкаво просимо до Вайссаху, де створюються всі моделі Porsche. Тут талант інженерів поєднується з їх пристрасною захопленістю своєю справою. Тут народжуються мрії і розробляється кожен новий автомобіль. Від найпершої ідеї до готового проекту. Від першої деталі до фінального тест-драйву. Від спортивних автомобілів до чистокровних гоночних болідів.

Дізнатися більше

Центр автоспорту Porsche у Флахті

Історія автоспорту вимірюється не годинами, днями або тижнями. Для неї потрібен тривалий час і люди, які пишуть цю історію – наприклад, наші інженери. Вони роблять це захоплено і на основі величезного досвіду, який зібраний тут, у центрі автоспорту Porsche у місті Флахт.

Дізнатися більше

Випробувальна траса

Від автомобілів серійного виробництва до гоночних автомобілів: кожен новий Porsche доповнюється своїм першим тестовим пробігом на нашій випробувальній трасі у Вайссаху, де він має довести свою придатність для доріг чи гоночного треку. Сідайте на віртуальне пасажирське сидіння та випробуйте трасу на високій швидкості.

Дізнатися більше