Головна навігація
Меню
Філософія

Філософія

Автоспорт Porsche. Сутність. Принцип. Бачення

Той, хто подібно до Porsche почувається як удома на всіх гоночних трасах світу, створює гоночні спортивні автомобілі і займається автоспортом через пристрасть. Грунтуючись на традиціях. І через принцип. Принцип, на основі якого виникає надзвичайно тісний зв’язок між автоспортом і серійними спортивними автомобілями, за яким відразу ж можна здогадатися про їх походження.

Сутність нашої серії

Спортивний автомобіль чи гоночний автомобіль? Для нас немає різниці. Оскільки вже перший Porsche здобув перемогу в перегонах. І оскільки набуття досвіду на гоночній трасі є невід’ємною частиною розробки наших серійних автомобілів. Сутність, яка передається від автоспорту кожному автомобілю Porsche.

Через принцип. Не для престижу

Автоспорт від самого початку. Не тому, що ми мали. А тому, що ми не могли інакше. Не гнатися за славою. А постійно розширювати наш досвід на межі можливостей. Не для самоствердження. А для того, щоб постійно ставити під сумнів наші розробки. Не для престижу. А через принцип.

Гоночна лабораторія для наших ідей

Удосконалювати гоночний автомобіль для наближення до ідеалу – така була мрія Феррі Порше, яку постійно втілюють у життя наші пілоти та інженери. Створюючи нові технології. Ставлячи нові цілі. І розвиваючи нові ідеї, які потім проходять перевірку на гоночній трасі. На шляху до спорткару майбутнього.

Працювати на межі можливостей. Мобілізувати приховані резерви. Досягати успіху і вже на п’єдесталі пошани думати про подальший розвиток. Для цього знову починати все з нуля. Саме це є для нас ключем до створення чогось великого. Рухатися вперед. Відкривати нові горизонти. Цей принцип Porsche втілює вже більше 65 років. Піддавати перевірці будь-яку ідею і технологію, кожну деталь. Робити ставку не на перевірені часом складові, а на внутрішні прагнення наших співробітників. Ніколи не зупинятися. Використовувати наше минуле і традиції як джерело натхнення для створення інновацій. Знову і знову доповнюючи чарівність спортивних автомобілів ефективнішими приводами і легшими кузовами. Інакше кажучи, спільними інтелектуальними концепціями.