Головна навігація
Меню

Безкоштовна модернізація автомобіля

Перевірте власне авто на наявність відкритих кампаній із модернізації.

Важливі кампанії з модернізації вашого автомобіля Porsche

У Porsche ми пишаємося тим, що кожен автомобіль, перш ніж вийти з заводу, проходить суворе випробування. Наша мета – гарантувати найвищий рівень безпеки всім водіям автомобілів Porsche. Якщо виходить нова кампанія з модернізації, ви можете перевірити на цій сторінці, чи потрапляє під її дію ваш автомобіль.

Перевірити ваш ідентифікаційний номер автомобіля (VIN)

Під дію нової кампанії не обов’язково потрапляють усі автомобілі модельної лінійки. Для того, щоб перевірити, чи потрапляє ваш автомобіль під дію кампанії, будь-ласка, вкажіть унікальний ідентифікаційний номер автомобіля (VIN) в полі нижче.

Як знайти ідентифікаційний номер автомобіля (VIN)

Ваш ідентифікаційний номер автомобіля (VIN) можна знайти на таблиці під лобовим склом. Зазвичай розміщений в нижній лівій частині скла, або на інформаційній наліпці на стійці при відчинених водійських дверях. Якщо ви не можете знайти ідентифікаційний номер автомобіля (VIN), будь-ласка, зверніться до вашого локального дилера Porsche. Зверніть увагу, статистика кампаній доступна лише на ті, що відкриті за останні 10 років, і лише на авто не старше 2007 модельного року виробництва. По інформацію про старші авто просимо звернутися до вашого локального дилера Porsche.

Останнє оновлення інформації: 01-02-2021.

VIN-код містить тільки цифри та латинські літери, і складається з 17 символів