Оперативна інформація для клієнтів: сервіс, зв’язок, продаж

Найпоширеніші питання та відповіді продажі, сервіс та комунікації

Продажі

 1. Чи можна отримати автомобіль за кордоном у дилера Porsche?
  Ні, на жаль такої можливості немає. Автомобіль має бути ввезений та зареєстрований в Україні (перша реєстрація).
 2. Чи є можливість повернути передплату за новий авто?
  Для повернення передплати просимо звертатись до офіційного дилера, з яким у вас укладено договір купівлі-продажу.

Післяпродажне обслуговування

 1. Чи надаються під час воєнного стану сервісні послуги в Україні?
  Так, всі основні сервісні та гарантійні послуги на сьогодні можливо повністю чи частково отримати.
  На сьогодні роботу вже відновили Порше Центри в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові та Харкові. Оскільки ситуація змінюється дуже швидко, рекомендуємо звертатися до Вашого дилера для отримання більш конкретних консультацій.
 2. Чи можливо виконати гарантійний ремонт під час воєнного стану в Україні?
  Так, всі виконання гарантійного ремонту можливе. Рекомендуємо звертатися до Вашого дилера для отримання більш конкретних консультацій.
 3. Чи є якісь наслідки за невчасно проведене регулярне ТО автомобіля?
  Для уникнення негативного впливу на гарантійні зобов’язання виробника максимальний допустимий перепробіг виконання чергового регламентного технічного обслуговування автомобіля Porsche складає 1 000 (одна тисяча) км або 1 (один) місяць.
 4. Чи можливо замовити запчастини під час воєнного стану в Україні?
  Так, це можливо. Постачання запчастин відновлено. Деталі по наявності та термінах доставки потрібно уточнювати у Вашого дилера. Контактна інформація за посиланням: https://porsche.ua/dealersearch
 5. Чи можливо оформити подовження гарантії під час воєнного стану в Україні?
  Так, це можливо. За більш детальною інформацією звертайтеся до Вашого дилера.  Контактна інформація за посиланням: https://porsche.ua/dealersearch
 6. Чи можливо оформити подовження гарантії на автомобіль в країнах Європи?
  Так, можливо в певних країнах. Для оформлення подовженої гарантії Ви можете звернутися до офіційного дилера в будь-якій з нижченаведених країн, де діють умови, як в Україні: Ісландія, Швеція, Естонія, Латвія, Литва, Кіпр, Молдова, Румунія, Туреччина, Македонія, Сербія, Боснія-Герцеговина, Угорщина, Чеська Республіка, Хорватія, Бельгія, Іспанія, Португалія.
 7. Чи діє програма допомоги на дорозі Porsche Assistance під час воєнного стану в Україні?
  Так, діє на усіх підконтрольних територіях, де немає ризиків та небезпеки для життя і є фізична можливість та адміністративний доступ. Через обмеження воєнного стану декотрі з послуг можуть не надаватися в повному обсязі. Для отримання актуальної та точної інформації рекомендуємо звертатися на гарячу лінію +380 44 581 8 911.
 8. Чи діють програми лояльності під час воєнного стану в Україні?
  Наразі діє Програма лояльності від офіційного сервісу (компліменти за обслуговування на офіційному сервісі, від 4-го візиту передається сертифікат з грошовим номіналом від 50 євро).
 9. Чи можна записати на сервіс моє авто на Порше Центр закордоном?
  Черга на Порше Центрах в європейських країнах відбувається за правилами ринку (онлайн форма, телефоном чи під час фізичного візиту) і залежить від багатьох факторів. Тому впливати на рішення конкретного Порше Центру у нас, на жаль, немає. Просимо слідувати встановленим місцевим правилам ринку. Але якщо Ви стали свідком відвертого порушення Ваших прав споживача чи недотримання погоджених домовленостей, просимо повідомляти Вашого сервіс консультанта в Україні і ми обов’язково негайно включимося в процес Вашого обслуговування для забезпечення максимально можливого лояльного ставлення.
 10. Чи діє гаряча лінія Porsche для отримання консультації під час воєнного стану в Україні?
  Робота гарячої лінії національного контакт-центру Porsche у процесі відновлення. Ми зробимо анонс, щойно робота розпочнеться.

Маркетингові комунікації

 1. Як виробник Porsche підтримує Україну?
  Компанія Porsche AG надала фінансову підтримку для України у розмірі 1 000 000 євро через організації, які допомагають населенню України. Це UNO-Flüchtlingshilfe - Фонд ООН у справах біженців, який працює в Україні з 2014 року, та Фонд Феррі Порше, який займається підтримкою дітей та молоді.
  Детальніше: тут 
 2. Чи поставляє виробник Porsche автомобілі в РФ?
  У зв'язку із поточною ситуацією в Україні, з 3 березня 2022 року компанія Porsche AG з негайним набуттям чинності призупинила поставки автомобілів і запчастин Porsche в РФ , а також технічну підтримку по ремонту автомобілів Porsche. Volkswagen Group сприймає новину про збройний конфлікт в Україні з великою тривогою та шоком й продовжує сподіватися на припинення військових дій та повернення до дипломатії.
  Детальніше: тут 
 3. Як Porsche в Україні підтримує Україну?
  Офіційний імпортер автомобілів Porsche, Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover та Bentley в Україні, компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» підтримує захисників України разом з вами! Гідна боротьба за цілісність України триває, і ми хочемо щиро подякувати всім нашим клієнтам за довіру у мирний час і те, що залишаєтеся з Winner. Кожен з вас робить внесок у нашу спільну справу. Разом ми наближаємо перемогу України.

 З початку війни ми надіслали на рахунок ЗСУ 350 тис EUR, а також надали понад 180+ автомобілів, які були на складах в Україні загальною вартістю понад 2.7 млн EUR, як вживаних так і нових, на потреби ЗСУ. А також ми профінансували благодійні організації, які займаються пошуком, закупівлею, наданням засобів захисту для військових евакуацією та наданням гуманітарної допомоги населення в різних регіонах України. Загальна сума фінансової підтримки ЗСУ, ТрО, БО на сьогодні складає понад 3.5 млн EUR. В тому числі ми надаємо локальну допомогу територіям, де розташовані наші офіси, зокрема Дмитрівській ОТГ.

Кожен, хто придбав, планує придбати чи обслуговує автомобіль Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley у мережі дилерських центрів Winner Group Ukraine, кожен клієнт Winner Automotive, Winner Leasing та Winner Facility Management долучається до гідної справи. Адже ваша підтримка допомагає нам працювати для України та допомагати її незламним захисникам. У єдності – наша сила! Разом з вами ми допомагаємо ЗСУ наблизити Перемогу України! Слава Україні

   4. Які дилерські центри зараз працюють?

Офіційна дилерська мережа Porsche в Україні, яка представлена 5 дилерськими центрами, розташованими у Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові та Львові, відновила роботу в          регіонах. Актуальна інформація про дилерів, адреси та розклад роботи на сайті:  https://porsche.ua/dealersearch

   5. Кому і як я можу задати питання, пов’язане з моїм Porsche?
       Ви можете поставити Ваше питання:

  • Безпосередньо Вашому консультанту з продажів або сервісу дилера, де Ви придбали або обслуговували автомобіль.
  • Через офіційні соціальні мережі Porsche в Україні у Facebook та Instagram
  • Через форму зворотного зв’язку на нашому сайті: Форма зворотного зв’язку 
  • Гаряча лінія Porsche Assistance: +380 44 581 8 911. Підтримка по базовим технічних питанням для власників авто, придбаних через офіційну дилерську мережу Porsche в Україні. Через обмеження воєнного стану декотрі з послуг можуть не надаватися в повному обсязі.

05.06.2023