Sonderwunsch. Програма особливих побажань.

 

Ви мрієте. Ми робимо.

 

Не просто Porsche — Ваш Porsche. Наша програма Sonderwunsch (програма особливих побажань) виводить персоналізацію на новий рівень, щоб реалізувати Вашу мрію про ідеальний Porsche, незалежно від віку автомобіля. Програма поширюється на всі моделі Porsche без обмежень — нові, старі, класичні автомобілі. Команда підрозділу Porsche Sonderwunsch (програма особливих побажань) втілює мрії в життя, створюючи максимально специфічний дизайн, підкреслюючи окремі деталі — для Вашого задоволення від керування по-справжньому унікальним екземпляром.

Персоналізація найвищого рівня.

Персоналізація найвищого рівня.

Реалізуйте свою мрію про власний унікальний автомобіль. Команда експертів Sonderwunsch (програма особливих побажань) створить будь-який рівень персоналізації — від матеріалів салону, високоякісного лакофарбового покриття кузова й коліс до найдрібніших складових дизайну. Особливі тканини та індивідуальні варіанти оздоблення шкірою можуть бути розроблені спеціально для вас.

Програма Sonderwunsch (програма особливих побажань) включає розробку унікальних логотипів або елементів дизайну для подальшого інтегрування їх до інтер’єру та екстер’єру Вашого автомобіля — з ретельною увагою до деталей, які виготовлятимуться вручну.

 

sonderwunsch

Створити спортивний автомобіль Вашої мрії? Так, це можливо завдяки розробці індивідуальних модифікацій кузова на базі ексклюзивного виробництва. Наприклад, важіль коробки передач, спеціально розроблений для Вашого автомобіля, або модифіковане заднє крило, на створення якого Вас надихнули легенди перегонів. Вам знадобиться час, щоб втілити в реальність цей величний проєкт, адже в такій справі потрібен Ваш особистий внесок. Взявши на себе роль «директора проєкту», Ви керуватимете командою дизайнерів, інженерів та інших спеціалістів, які супроводжуватимуть Вас у розробці персонального унікального автомобіля протягом трьох років. Завдяки програмі Porsche Sonderwunsch (програма особливих побажань) у тісній співпраці з нашими майстрами Ви маєте реальну можливість створити автомобіль Вашої мрії.

Особлива пам’ять Паоло Барілла

Паоло Барілла став абсолютним переможцем 24 години Ле-Мана в 1985 році, здійснивши цей подвиг
за кермом приватного Porsche 956. З нагоди свого 60-річчя Паоло Барілла став першим клієнтом, який
здійснив повний автомобільний проєкт разом із Porsche Exclusive Manufaktur. Спільно з експертами з
Porsche Sonderwunsch (програма особливих побажань) Паоло Барілла брав безпосередню участь у
створенні цього 911 GT3, який став даниною шани його переможному автомобілю.

Унікальний заводський автомобіль — як минуле перетворюється на майбутнє

Аби особливі мрії здійснилися, часом необхідно зазирнути в минуле. Тож Porsche Classic разом із
Porsche Club of America, натхненні легендарними моделями 911 Sport Classic (997) і 911 Carrera
RS 2.7 та їхніми унікальними елементами дизайну, перетворили стареньке авто на новий Porsche
911 (996) Classic Club Coupe. Автомобіль, повністю перероблений на заводі, не лише поєднує в
собі дах у стилі 911
Panamericana, легендарні колеса Fuchs і технологію GT3 — він втілює
концепцію в реальність у її бездоганній комбінації.