Оригінальні запасні частини, шини та моторне масло

Кожен Porsche – це високоефективний спортивний автомобіль. Але тільки ідеально погоджена і бездоганна робота всіх компонентів може розкрити його потенціал. Це стає можливим завдяки нашим інженерам, які з однаковою скрупульозністю та ентузіазмом працюють над розробкою як найдрібніших деталей вашого Porsche, так і автомобіля загалом.

Серед основних труднощів, які виникають під час конструювання, є знос деталей. У високоякісних запасних частин процес зносу є повільним, рівномірним і контрольованим, тоді як протилежні характеристики зношування деталей говорять про їхню низьку якість, неточну посадку або навіть несумісність з автомобілем.

Оригінальні запасні частини, що пропонуються офіційним сервісом Porsche, забезпечують чудову ефективність і якість, властиві серійному виробництву, дозволяючи відчувати ті неповторні відчуття від водіння, якими ви насолодилися в перший день за кермом вашого Porsche. Завдяки високій точності виконання вони ідеально відповідають вашому автомобілеві. Це означає велику довговічність запасних частин та їхню стійкість до зношування, а також збереження високої вартості вашого автомобіля.