Гарантія

Кожен автомобіль Porsche є унікальним високоякісним продуктом, створеним із використанням сучасних матеріалів та обладнання: усі його вузли, агрегати та комплектуючі виробляються відповідно до найвищих стандартів якості Porsche і мають унікальні властивості. Будь-який елемент автомобіля Porsche, що вийшов із ладу протягом гарантійного терміну через дефект матеріалу або виготовлення, підлягає безкоштовній заміні або ремонту будь-яким офіційним дилером Porsche по всьому світу. Право прийняття рішення про необхідність і спосіб гарантійного ремонту (ремонт або заміна) належить виключно офіційному дилеру Porsche.

На автомобілі Porsche встановлено наступний гарантійний термін без обмеження пробігу:

  • 24 (двадцять чотири) місяці на автомобіль;

а також додаткові гарантійні терміни (додаткові  зобов’язання):

  • 36 (тридцять шість) місяців на лакофарбове покриття кузова;
  • 12 (дванадцять) років – довгострокова гарантія від наскрізної корозії кузова.

2-річна гарантія діє на всі оригінальні запасні частини Porsche, які було продано офіційним дилером Porsche та встановлено ним, крім випадків, коли ремонтні роботи/запасні частини були оплачені офіційним дилером Porsche або були виконані/замінені в рамках гарантії на новий автомобіль або в рамках Сертифіката на післягарантійне обслуговування. 

Гарантійні терміни на автомобілі обчислюються з дати передачі автомобіля першому власнику, а на оригінальні запасні частини та ремонт, виконаний з використанням оригінальних запасних частин, – з дати продажу запасних частин клієнту/дати завершення ремонту. Детальні умови та обмеження застосування гарантії та додаткових зобов'язань Porsche викладено у відповідній супровідній документації (книжка «Гарантія та технічне обслуговування», договір купівлі-продажу тощо).