Заряджання плагін-гібридів.

Наші сервіси й продукти для Вашого комфорту.


У наших плагін-гібридах Porsche ми поєднуємо два види приводу, які ідеально доповнюють один одного. Двигун внутрішнього згоряння набирає потужність і крутний момент зі зростанням частоти обертання. Натомість електродвигун відразу ж розвиває максимальний крутний момент.


Щоб Ви могли комфортно заряджати свій автомобіль у будь-який час, де б ви не були, ми пропонуємо цілісну концепцію електромобільності Porsche, яка
виходить далеко за межі звичайних стандартів. Наші сервіси й продукти дозволять Вам легко й зручно користуватися розвиненою зарядною інфраструктурою та заряджати батарею Вашого Porsche у будь-який час, де б ви не були: вдома, в дорозі на зарядних станціях загального користування.

Porsche – Заряджання вдома.

Заряджання вдома.

 

Заряджайте легко й зручно свій електромобіль у домашніх умовах. Porsche пропонує Вам усе необхідне для цього обладнання та сервіси – адаптовані до Вашого будинку й Вашого повсякденного життя. Тут Ви знайдете відповідне зарядне обладнання, скориставшись, наприклад, сервісом попередньої перевірки умов заряджання (Charging Pre-Check). Додатково у Вашому розпорядженні інші корисні сервіси й програми – як, наприклад, програма Porsche Connect.

  Заряджання вдома.
  Заряджання в дорозі.

  Заряджання в дорозі.

   

  Для зручного заряджання Вашого плагін-гібрида на шляху до пункту призначення компанія Porsche пропонує Вам надійну й доступну мережу зарядних станцій, а також продуману зарядну інфраструктуру.

   Заряджання в дорозі.
   Заряджання в пункті призначення.

   Заряджання в пункті призначення.

    

   Ви можете заряджати свій Porsche в будь-який час, де б ви не були. За допомогою мережі зарядних станцій Porsche Destination Charging, що охоплює готелі класу люкс й інші пункти призначення по всьому світу, Ви можете зручно й легко заряджати свій електромобіль. Перелік учасників програми Porsche Destination Charging, де Ви можете безкоштовно зарядити електромобіль Porsche, Ви знайдете на карті зарядних станцій Porsche.

    Заряджання в пункті призначення.
    Питання та відповіді.

    Заряджання плагін-гібридів.

    Встановлення домашньої зарядної техніки можна вважати конструктивною зміною.

    Рекомендується погодити цей процес із усіма залученими сторонами, такими як постачальник електроенергії, міська адміністрація, співмешканці чи орендодавець.

    Докладний аналіз домашньої інфраструктури проводиться експертом у межах перевірки будинку (доступність залежить від країни). Інформацію можна отримати в партнера Porsche.

    Так. На час заряджання впливає безліч чинників:
    - доступна потужність наявної енергетичної інфраструктури;
    - попереднє кондиціонування салону;
    - рівень заряду й температура ВВБ;
    - налаштування зарядного пристрою або енергетичного менеджера.

    Під час заряджання вдома важливим чинником є домашня проводка.

    Під час зарядження змінним струмом важливе значення має потужність бортового зарядного пристрою автомобіля.

    Отже, час заряджання може значно змінюватися порівняно із заявленими показниками.

    Для планування процесу заряджання використовуйте пристрій Porsche Charging Planner, який може, наприклад, підготувати АКБ перед підключенням до мережі для досягнення оптимальних умов заряджання.

    Моделі Porsche E-Performance.

    Моделі Porsche E-Performance.

    Познайомтеся з нашими сучасними моделями з електричним приводом або з технологією плагін-гібрида, і дізнайтеся, який Porsche саме Ваш.

    Переглянути моделі

    Допомога й контакти

    Допомога й контакти

    Цей розділ надасть Вам важливу інформацію, які може знадобитися під час пошуку
    відповідей на питання, пов'язані з концепцією E-Performance.