Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Новий Porsche 718 T – просто максимальне задоволення від водіння

 

 

Штутгарт. Створюючи 718 T, компанія Porsche перенесла строгий дизайн моделі 911 T 1968 року випуску до свого ряду двомісних спортивних автомобілів. Нова модель у рядах Boxster і Cayman має чотирициліндровий опозитний турбодвигун потужністю 220 кВт (300 к. с.) і пропонує надзвичайно яскраві враження від водіння – у справжньому стилі Porsche. Спортивний характер моделей T підкреслюється багатою комплектацією, куди входять 20-дюймові легкосплавні колісні диски, спортивне шасі PASM, опущене на 20 мм (що пропонується в комбінації з 2-літровим трубодвигуном уперше для цієї лінійки), важіль перемикання передач із меншою відстанню між швидкостями та червоними позначеннями передач і пакет Sport Chrono. Ці функції доступні лише в комбінації з базовим двигуном 718 T. Як для Boxster, так і для Cayman компанія Porsche пропонує варіанти з шестиступеневою коробкою передач і Porsche Torque Vectoring (PTV), включаючи механічне блокування диференціала задньої осі. Як опцію також можна замовити коробку передач із подвійним зчепленням Porsche (PDK). 

 

У моделях Porsche літера «T» традиційно означає «Touring» і символізує насолоду від водіння в найчистішій формі. 718 T буде у своїй стихії на звивистих заміських дорогах, де він запропонує втіху від динамічної їзди для тих, хто любить водіння заради водіння. Ця двомісна модель втілює цю філософію через комплектацію, де немає нічого зайвого: ручки-петлі у дверних панелях, спортивні сидіння з електричним регулюванням у двох напрямках, чорними центральними секціями Sport-Tex і логотипом «718», вишитим на підголівниках.

 

Модуль Porsche Communication Management (PCM) було замінено великим речовим відділенням, хоча покупці, які не хочуть відмовлятися від розважальної системи, можуть замовити її за додаткову плату. Разом усі ці засоби компенсують додаткову вагу, що виникла внаслідок установлення бензинового сажового фільтра (GPF).

 

У салоні характер 718 T демонструється за допомогою підкреслено спортивних деталей: завдяки розкішній оббивці та шкіряній поверхні руки водія не зісковзнуть зі зручного 360-міліметрового спортивного керма GT з перемикачем режимів. Чорні циферблати приладів прикрашено логотипами «Boxster T» або «Cayman T». Декоративні елементи панелі приладів і центральної консолі мають блискуче чорне покриття. Логотипи «Boxster T» або «Cayman T» також нанесено на накладки дверних порогів.

 

Зовні Porsche 718 T просто випромінює силу та міць. 20-дюймові легкосплавні колісні диски, покриті блискучою фарбою Titanium Grey, спортивне шасі PASM і кузов, знижений на 20 мм, – цей автомобіль має фантастичний вигляд на дорозі. Корпуси дзеркал кольору Agate Grey і логотипи «718 Boxster T» або «718 Cayman T» на бортах кузова є відмінними рисами цих варіантів моделі. А ззаду такий автомобіль можна впізнати за центрально розташованою спортивною вихлопною системою з двома чорними хромованими патрубками. Що стосується кольору кузова, то покупець може вибрати чорний колір, Indian Red (червоний), Racing Yellow (жовтий) або білий колір, або ж один із кольорів-металік: Carrara White, Deep Black чи GT Silver. Porsche також пропонує спеціальні кольори: Lava Orange і Miami Blue. Ціни коригуються з урахуванням обладнання, і покупці 718 T можуть заплатити на 5–10% менше порівняно з базовою моделлю схожої комплектації.

 
 

Опозитний турбодвигун 220 кВт (300 к. с.) забезпечує Porsche 718 T чудове прискорення та розганяється до частоти 7500 обертів. 2-літровий турбодвигун розвиває максимальний крутний момент 380 Нм на частоті 2150 об/хв, а споряджена маса цього автомобіля становить 1350 кг (1380 кг для PDK). Оскільки співвідношення маси до потужності дорівнює 4,5 (4,6) кг/к. с., автомобіль розганяється від 0 до 100 км/год за 5,1 (4,7) секунди. Максимальна швидкість – 275 км/год.

Пакет Sport Chrono, що входить до стандартної комплектації 718 T, пропонує режими руху Normal, Sport, Sport Plus та Individual, які можна вибирати за допомогою перемикача на кермі. Режими Sport і Sport Plus служать для активації спортивніших характеристик як у системі керування двигуном, так і в акселераторі, тоді як функція подвійного зчеплення допомагає вам під час переходу на нижчу передачу на автомобілі з механічною коробкою передач. Sport Plus додатково поліпшує керованість 718 T, створюючи більш спортивну конфігурацію для Porsche Active Stability Management (PASM), адаптивного регулювання положення кузова Porsche Active Drivetrain Mounts (PADM) та опціональної коробки передач із подвійним зчепленням Porsche. Якщо на автомобілі встановлено PDK, водій також може використовувати функцію Launch Control і кнопку Sport Response, розміщену посередині перемикача режимів.

 
 

Особливістю цієї моделі є динамічна опора коробки передач – система PADM, що мінімізує вібрації в зоні двигуна/коробки передач і зменшує переміщення, які могли би вплинути на динаміку їзди внаслідок загальної маси силового агрегату. Ця система об’єднує переваги жорстких і м’яких опор коробки передач: реакції автомобіля стають значно чіткішими та стабільними під час змін у навантаженні та швидких поворотів, а на нерівній дорозі комфорт водія не страждає.

 
 
 

19.12.2018