Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Новий 911 GT3 RS подолав «Зелене пекло» за 6 хвилин та 56,4 секунди

Київ. 16 квітня новий Porsche 911 GT3 RS поставив на Північній петлі Нюрбургринга новий рекорд для спортивних автомобілів із допуском до експлуатації на дорогах загального користування: заводський пілот Porsche Кевін Естре за кермом 911 GT3 RS потужністю 520 к.с. пройшов коло за 6 хвилин 56,4 секунди. Француз перевершив кращий час попередньої моделі майже на 24 секунди. Разом із Естрі GT3 RS керував також пілот-випробувач Ларс Керн. Після 918 Spyder та 911 GT2 RS, новий 911 GT3 RS став вже третім серійним спортивним автомобілем Porsche, який подолав найскладнішу в світі трасу менш ніж за сім хвилин, що було офіційно підтверджено після заїзду. Заміри проводилися на стандартній для рекордних заїздів дистанції, що складає 20,6 км.

Франк-Штеффен Валізер, керівник автоспортивного підрозділу та автомобілів GT, говорить: «Жодна модель Porsche не має настільки тісний зв'язок із автоспортом, як новий GT3 RS. У ньому втілено багато інноваційних ідей від справжніх спорткарів, наприклад, 911 GT3 R. У цьому полягає філософія моделей GT. Найбільш передова техніка повинна викликати захоплення, але при цьому люди повинні мати можливість відчути її особисто. Північна петля є найскладнішим випробувальним полігоном для наших ідей».

Андреас Пройнінгер, керівник модельного ряду GT, говорить: «Обидва гонщика пройшли кожне з чотирьох кіл менш ніж за сім хвилин, показавши майже однаковий час. Це доводить не лише виняткові можливості автомобіля, але й його прекрасні ходові якості в граничних режимах. Тим самим ми довели, що ідеально налагоджений автомобіль дозволяє домогтися найвищих спортивних результатів при порівняно помірній потужності. Тисячі окремих елементів автомобіля повинні відчуватися водієм як єдине ціле, і в цьому відношенні GT3 RS просто недосяжний. Мене особливо радує, що Ларс і Кевін отримали величезне задоволення від заїздів».

29-річний Естрі розпочав своє рекордне коло об 11:40 при оптимальних умовах: температура повітря становила 14 градусів Цельсія, а температура траси - 18 градусів. «Це коло справило на мене незабутнє враження», - захоплюється Естро. «Перш за все у швидких поворотах і при гальмуванні GT3 RS виявився неймовірно схожий на наш гоночний GT3 R, що пояснюється, зокрема, новим поколінням дорожніх шин зі спортивним малюнком протектора. Двигун GT3 RS також мені дуже сподобався. 9000 оборотів на хвилину у шестициліндрового двигуна - це фантастика. Звук - просто унікальний, а крутний момент колосальний», - підсумовує він.

Кевін Естре входить до складу заводських пілотів Porsche з 2016 року. Він виступає на Porsche 911 RSR на чемпіонаті світу з перегонів на витривалість FIA WEC, включаючи 24 години Ле-Мана, і на 911 GT3 R в гонках ADAC GT Masters.

На Нюрбургринзі 911 GT3 RS був укомплектований новітнім поколінням спортивних шин Pilot компанії Michelin. Шини Michelin Pilot Sport Cup 2 R, спеціально оптимізовані для участі в трек-днях, відповідають всім законодавчим вимогам ЄС і США. Шини розміру 265/35 ZR 20 (передня вісь) і 325/30 ZR 21 (задня вісь) можна буде замовити у дилерській мережі Porsche та у деяких шинних центрах. Вони допущені для використання на 911 GT3 RS і 911 GT2 RS. На початку березня на Женевському автосалоні відбулася прем'єра 911 GT3 RS із гоночної підвіскою і 4-літровим високоборотистим атмосферним двигуном потужністю 520 к.с. Цей екстремальний спортивний автомобіль розганяється до 100 км/ год за 3,2 секунди і розвиває максимальну швидкість 312 км/ч.

Фотоматеріали доступні на новинному порталі Porsche Newsroom http://newsroom.porsche.de і для акредитованих журналістів в базі даних Porsche для преси https://presse.porsche.de

23.04.2018