Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Новий рекорд продажу Porsche в країнах Центральної та Східної Європи

 

 

Porsche Центральна та Східна Європа (РСЕЕ) - регіональне представництво компанії Porsche AG, що відповідає за продаж автомобілів в країнах Центральної та Східної Європи, встановило новий рекорд у 2017 році: за рік було продано 6 185 автомобілів, приріст склав 11% у порівнянні з минулим роком.

Найстрімкіший ріст продажу в регіоні продемонстрували моделі Panamera та Panamera Sport Turismo (плюс 230% у порівнянні з 2016 роком). Двохдверні спорткари Porsche продовжують набирати популярність серед покупців : приріст сімейства 718 Boxster/Cayman склав 18%, в той час як легендарний 911 додав 3%.

Вже другий рік поспіль бестселером продажу стає Macan – продажі за підсумками 2017 року зросли на 3% у порівнянні з минулим роком. Великий кросовер Cayenne теж продемонстрував вражаючий результат, незважаючи на зміну поколінь та старт продажів Cayenne нового покоління лише наприкінці року.

Успіх Porsche в країнах Центральної та Східної Європи у 2017 році можна пояснити появою нового модельного ряду, головною прикрасою якого стали наші нові моделі Panamera”, – стверджує Маркус Еккерман, керуючий директор РСЕЕ. “2018 рік обіцяє бути ще більш результативним завдяки зусиллям дилерів та імпортерів, привабливим пропозиціям, що стосуються всіх моделей, в тому числі легендарного 911, а також повністю нового покоління Porsche Cayenne.

Польща продовжує бути найбільшим ринком з продажу автомобілів Porsche у Центральній та Східній Європі з показником переданих авто у 1535 одиниць (+ 21%). Не менш вражаючі результати продемонструвала Туреччина – 676 автомобілів; Україна – 393 автомобілі; Чехія – 372 автомобілі.

 

31.01.2018