Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Перший екземпляр оновленого бестселеру Porsche зійшов з конвеєру Початок виробництва нового Macan

 

На заводі у Лейпцигу розпочато серійне виробництво нового Macan. Перший клієнтський автомобіль успішно пройшов цехи по виготовленню кузовів, фарбуванню та збірки, які були спеціально  побудовані для випуску цієї моделі. Автомобіль у кольорі кузова Mamba Green Metallic вирушив до Китаю, який на даний час є найбільшим ринком збуту Macan для Porsche: тут модель користується особливо великою популярністю - з моменту виведення на ринок у 2014 році було продано більше 100 000 екземплярів. Незмінно високий попит на компактний позашляховик визначив рекордні темпи зростання серійного виробництва: до початку вересня випуск нового Macan на заводі у Лейпцигу збільшиться до понад 420 одиниць на день. Таким чином лише за декілька днів виробництво досягне високих темпів на рівні моделі- попередника.

 

«Macan - це справжня історія успіху для Porsche та заводу у Лейпцигу», - говорить Герд Рупп, голова правління Porsche Leipzig GmbH. «У 2011 році ця модель поклала початок радикальним змінам: тоді для випуску компактного SUV завод у Лейпцигу був розширений до виробництва повного циклу, з власним кузовним і малярним цехами. При введені заводу в експлуатацію у лютому 2014 року, за нашим планом передбачалося виробництво 40 000 автомобілів на рік. Сьогодні ми виробляємо більше 90 000 одиниць на рік для всіх ринків. Таким чином, з 2014 року клієнтам по всьому світу було передано біля 350 000 екземплярів компактного SUV».

 

Екстер'єр нового Macan отримав ще більш спортивний і сучасний дизайн.  Новий дизайн задньої частини кузова ґрунтується на лаконічному дизайні попередньої моделі. Відмінною особливістю нового Macan є тривимірна світлодіодна смуга між задніми ліхтарями, виконана у характерній стилістиці Porsche.  Створенням кришки багажника на заводі у Лейпцигу займається спеціальний кузовний цех. Лінія збірки була додатково оптимізована під нові обсяги виробництва, щоб гарантувати новому Macan високу якість його попередника, відзначену численними нагородами. Porsche Macan вже неодноразово займав перші місця у дослідженні якості нових автомобілів «Initial Quality Study» американського інституту J.D. Power, останній раз - у минулому році.

 

Світова прем'єра нового Macan відбулася в кінці липня у Шанхаї. Компактний позашляховик, який завоював велику популярність з моменту своєї появи у 2014 році, значно оновлено у частині дизайну, комфорту, мережевих можливостей і динаміки руху. Це дозволить Macan й надалі залишатися найбільш спортивним автомобілем у своєму сегменті. Ключову роль відіграє світлотехніка: відтепер новий Macan обладнаний світлодіодними фарами в стандартній комплектації. Найбільш помітними змінами у салоні є 10,9-дюймовий сенсорний дисплей нової комунікаційної системи Porsche Communication Management (PCM), нове розташування та дизайн дефлекторів,  а також запозичене у 911-го спортивне рульове колесо GT. У стандартній комплектації комунікаційна система PCM забезпечує доступ до нових цифрових функцій, таких як інтелектуальне голосове управління та серійна онлайн-навігація. Також було розширено асортимент комфортного оснащення, до якого відтепер входять асистент руху у заторах, іонізатор повітря й обігрів лобового скла. 

 

31.08.2018