Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Персональний асистент «Porsche 360+» виходить на ринок

 

 

Штутгарт. Персональний асистент і постійний цифровий компаньйон: Porsche 360+ пропонує послуги, що роблять життя клієнтів легшим, і відкриває цілий світ ексклюзивних вражень. Наприклад, вам потрібно терміново знайти подарунок, ви підбираєте індивідуальний тур або шукаєте квитки на концерт, які вже розпродано в усіх касах. Персональні асистенти виконують ваші буденні та небуденні вимоги цілодобово. Якщо ваша вимога є дуже нестандартною, на допомогу прийдуть сертифіковані партнери. На сьогодні мобільна програма Porsche 360+ є експериментальним проектом, що пропонується на платформі iOS лише для володарів 911 за 99 євро на місяць.

Цей виріб призначено не лише для власників автомобілів Porsche: «Porsche є символом захоплюючого життя, що триває й за межами автомобіля. Ми хочемо, щоб Porsche 360+ дарував нашим клієнтам незабутні моменти та більше вільного часу. Наша мета – виявляти та виконувати індивідуальні запити», – коментує Тіло Кословський, головний виконавчий директор Porsche Digital. 

 

Мобільний додаток Porsche 360+ об’єднує всю важливу інформацію на панелі керування. Це дає змогу відстежувати й контролювати запити, а також отримувати доступ до рекомендацій асистента. Але клієнти не лише можуть стежити за станом виконання свого запиту, але й використовувати програму для зв’язку з персональним асистентом за допомогою повідомлень, електронних листів або дзвінків і передавати йому інформацію, завантажуючи фотографії.

Крім того, Porsche 360+ відкриває клієнту нові можливості, пропонуючи цікаві ідеї та послуги в різних категоріях. Наприклад, професійне ручне миття автомобіля у місці, вибраному клієнтом. Цифровий асистент також підкаже вам найкращі ресторани та готелі. Додатково користувачі Porsche 360+ отримають ексклюзивні бонуси: доступ до вибраних бізнес-клубів, як-от можливість використовувати кімнати для переговорів у аеропортах. Porsche 360+ для iOS можна завантажити з App Store.

 

Новий Porsche 911: більш потужний, швидкий і цифровий
Настав час для восьмого покоління Porsche 911, що пропонується разом із Porsche 360+. Новий 911 залишається еталоном ексклюзивної спортивності та має характерний дизайн у стилі Porsche, більш мускулисті форми та 10,9-дюймовий сенсорний екран – комбінація класичних і сучасних рис. Інтелектуальне керування й елементи шасі, а також інноваційні системи допомоги втілюють безкомпромісний динамізм класичного спортивного автомобіля та задовольняють вимоги цифрового світу.

 

Компанія Porsche вдосконалила опозитні шестициліндрові турбодвигуни наступного покоління та зробила їх більш потужними: тепер двигуни моделей S генерують 331 кВт (450 к. с.). Продуктивність силового агрегату було підвищено за рахунок використання поліпшеного процесу впорскування, нової конфігурації турбонагнітачів та системи охолодження наддувного повітря. Потужність передається за допомогою нової восьмиступеневої коробки передач із подвійним зчепленням. До інших важливих елементів належать нові системи допомоги, включаючи режим Porsche Wet, що додатково підвищує безпеку під час їзди мокрою дорогою, асистент нічного бачення з тепловізором і комплексну систему підключення та зв’язку, в якій тепер також використовується ройовий інтелект. Список систем і функцій 911 завершують три ексклюзивні цифрові функції: крім Porsche 360+, цей автомобіль також має веб-калькулятор шкідливих викидів Porsche Impact, що допомагає нейтралізувати вуглецевий слід, і Porsche Road Trip для надзвичайних подорожей.

03.12.2018