Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Porsche Road Tour в Україні Тест-драйв модельного ряду Porsche

 

 

5 міст, 12 вражаючих автомобілів, 128 шанувальників Porsche та більше 800 тест-драйвів: останні тижні травня відзначились яскравою подією для бренду в Україні. З 23 по 31 травня, другий рік поспіль, дилерська мережа за підтримки імпортера провела унікальний тест-драйв у форматі Porsche Road Tour для потенційних клієнтів. Цього разу учасники заходу отримали новий унікальний досвід взаємодії з брендом, адже концепція події зазнала змін та була реалізована у класичному баченні Porsche. Абсолютно новий для України формат передбачав знайомство з модельним рядом Porsche на дорогах України, в наближених до повсякденної експлуатації автомобілів умовах, під час подорожі до цікавої локації у колі однодумців, небайдужих до найбільш емоційних та пуристичних автомобілів у світі.

 

Демонстраційний парк із п’яти 2-дверних та семи 4-дверні спорткарів, окрасою якого стали останні новинки та найбільш потужні версії модельного ряду, зокрема, 718 GTS, 911 Turbo S, Cayenne Turbo та Panamera Turbo S E-Hybrid, був наданий регіональним офісом Porsche Центральна та Східна Європа. Серія всеукраїнських заходів проходила під супроводом двох професійних інструкторів із центрального офісу Porsche AG з Німеччини та розпочалась зі Львова, завітавши до кожного міста, де розташовано дилерський центр.

 

Кожен дилер, натхненний всесвітньо відомими заходами Porsche Travel Club, підібрав живописний маршрут, довжиною 100-200 км, для проведення тест-драйвів у найбільш сприятливих та приємних умовах. Так, клієнти Львова подорожували зеленими дорогами Західної України до Тернополя. Одеса обрала швидкість та склала маршрут на трасі з найбільш досконалим покриттям. Дніпро відправився до історичного острова Хортиця, завітавши до автентичного українського ресторану та відвідавши захоплююче шоу козаків на Запорізькій Січі. Харків поєднав динамічний тест-драйв на довгу відстань із відпочинком у Relax Park Verholy, місці розташованому у серці соснового лісу та добре відомому серед цінителів якісного сервісу. Київ дав можливість випробувати автівки на швидкісній трасі, трафіку поза містом та ритмі населених пунктів, подорожуючи до елітного заміського клубу Selfish на березі Дніпра.

 

Захід Porsche Road Tour створений для знайомства з брендом Рorsche, через автомобілі, під час тест-драйву. Концепція заходу надає можливість протестувати актуальний модельний ряд Porsche в одному місці, дізнатись про переваги та відчути динамічні характеристики автомобілів.

 

31.05.2018