Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

«Porsche Road Trip»: новий цифровий гід

 

 

Штутгарт. Ще більше задоволення від водіння: Porsche Road Trip допомагає автолюбителям планувати, організувати та здійснювати надзвичайні подорожі. Цей новий сервіс доступний вже зараз у вигляді мобільного додатку. «Наша мета – наповнити автомобільні поїздки емоціями за допомогою цифрових рішень. Через додаток Porsche Road Trip ми організуємо для своїх клієнтів продумані тури з максимумом зручностей і цікавих подій», – пояснює Тіло Кословський, головний виконавчий директор Porsche Digital.

Porsche Road Trip пропонує тури різної тривалості – від поїздок на півдня та одноденних турів до дводенних подорожей із різними варіантами ночівлі. Цей сервіс підбирає маршрути з рекомендованими ресторанами та готелями, а також підказує цікаві та гарні місця, де варто зробити зупинку. 

 

Індивідуальний план поїздки та бронювання через мобільний додаток 
Вибравши маршрут у додатку Porsche Road Trip, клієнт може забронювати столик у ресторані та номер у готелі прямо через додаток. Після цього програма створює індивідуальний план-графік подорожі, і клієнт може зберегти його, авторизувавшись та використавши свій Porsche ID. Функцію навігації, що допомагає водію під час усього туру, інтегровано у мобільний додаток. Це означає, що додаток можна використовувати в будь-якому автомобілі, включаючи класичні моделі. Згодом ця послуга буде також пропонуватися безпосередньо в інформаційно-розважальній системі Porsche, починаючи з весни 2019 року в новому 911. 

 

Спочатку Porsche Road Trip включатиме маршрути у Німеччині, Австрії, Швейцарії та США. Пізніше буде додано більше країн. Для спонтанних вилазок у програмі також передбачено генератор маршрутів, що створює індивідуальні розширені маршрути. Використовуючи заданий напрямок за компасом та інформацію про тривалість поїздки, алгоритм програми розраховує маршрут від вибраної відправної точки. Версія Porsche Road Trip для iOS доступна вже зараз: її можна безкоштовно завантажити з App Store.

 

Новий Porsche 911: більш потужний, швидкий і цифровий
Настав час для восьмого покоління Porsche 911, що пропонується разом із Porsche Road Trip. Новий 911 залишається еталоном ексклюзивної спортивності та має характерний дизайн у стилі Porsche, більш мускулисті форми та 10,9-дюймовий сенсорний екран – комбінація класичних і сучасних рис. Інтелектуальне керування й елементи шасі, а також інноваційні системи допомоги втілюють безкомпромісний динамізм класичного спортивного автомобіля та задовольняють вимоги цифрового світу.

 

Компанія Porsche вдосконалила опозитні шестициліндрові турбодвигуни наступного покоління та зробила їх більш потужними: тепер двигуни моделей S генерують 331 кВт (450 к. с.). Продуктивність силового агрегату було підвищено за рахунок використання поліпшеного процесу впорскування, нової конфігурації турбонагнітачів та системи охолодження наддувного повітря. Потужність передається за допомогою нової восьмиступеневої коробки передач із подвійним зчепленням. До інших важливих елементів належать нові системи допомоги, включаючи режим Porsche Wet, що додатково підвищує безпеку під час їзди мокрою дорогою, асистент нічного бачення з тепловізором і комплексну систему підключення та зв’язку, в якій тепер також використовується ройовий інтелект. Перелік систем і функцій 911 завершують три ексклюзивні цифрові функції: крім Porsche Road Trip, цей автомобіль також має веб-калькулятор шкідливих викидів Porsche Impact, що допомагає нейтралізувати вуглецевий слід, і персональний асистент Porsche 360+.

 
 

30.11.2018