Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Світова прем'єра у Шанхаї: Porsche представляє новий Macan

 

 

Штутгарт/Шанхай. Компанія Porsche представила новий Macan у Шанхаї. Компактний позашляховик, який завоював велику популярність з моменту своєї появи у 2014 році, значно оновлено у частині дизайну, комфорту, мережевих можливостей і динаміки. Це дозволить Macan й надалі залишатися найбільш спортивним автомобілем у своєму сегменті. Відмінною особливістю нового Macan є тривимірна світлодіодна смуга між задніми ліхтарями, виконана у характерній стилістиці Porsche. Світлодіодна техніка також серійно використовується і для передніх фар. Найбільш помітними змінами у салоні, є 11-дюймовий сенсорний дисплей нової комунікаційної системи Porsche Communication Management (PCM), нове розташування та дизайн дефлекторів, а також запозичене у 911-го спортивне рульове колесо GT. У стандартній комплектації система PCM забезпечує доступ до нових цифрових функцій, таких як інтелектуальне голосове управління та серійна онлайн-навігація. Розширено асортимент комфортного оснащення, до якого відтепер входять асистент руху у заторах, іонізатор повітря й обігрів лобового скла.

Світлодіодні фари у базовій комплектації і нова смуга, що світиться між задніми ліхтарями

Екстер'єр нового Macan отримав ще більш спортивний і сучасний дизайн. У багатьох деталях впізнаються гени еталона спортивного автомобіля Porsche 911 та 918 Spyder. Ключову роль відіграє світлотехніка: новий Macan обладнаний світлодіодними фарами в стандартній комплектації. За бажанням, високоякісну систему головного світла з тривимірними модулями можна доповнити опцією динамічного освітлення Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus), яка адаптує розподілення світлового пучку до умов руху. Передня частина кузова Macan була детально перероблена і тепер виглядає ще більш широкою. Новий дизайн задньої частини кузова ґрунтується на лаконічному дизайні попередньої моделі. Акцентом задньої частини є такий типовий елемент дизайну Porsche, як розділена на три частини тривимірна світлодіодна смуга між задніми ліхтарями. Належність до марки Porsche підкреслюють стоп-сигнали у фірмовому чотирьохточковому виконанні.

Нові опції: спортивне рульове колесо GT, іонізатор повітря й асистент руху у заторах

У салоні нового Macan своєрідною сполучною ланкою з 911-им виступає опційне спортивне рульове колесо GT. Окрім того, відтепер для Macan доступний перемикач режимів руху з кнопкою Sport Response, що інтегрований у рульове колесо та пропонується у опційному пакеті Sport Chrono. Компанія Porsche розширила набір комфортних опцій, додавши у перелік обігрів лобового скла й іонізатор для поліпшення якості повітря в салоні. Завдяки новим кольорам кузова Miami Blue, Mamba Green Metallic, Dolomite Silver Metallic і Crayon, а також новим компонентам оздоблення інтер'єру, клієнт отримує більше можливостей для оформлення Macan відповідно до індивідуальних вподобань.

 

Із новим Macan Porsche розширює асортимент систем допомоги водієві. Так, новий асистент руху у заторах, включаючи функцію адаптивного круїз-контролю, дозволяє більш комфортно та розслаблено їхати у швидкісному діапазоні до 60 км/год. Система може не лише розганяти та зупиняти автомобіль в частково автоматизованому режимі, але й виконує необхідні підрулювання при русі у заторах або у повільному потоці транспорту.

 

  

11-дюймовий сенсорний дисплей і повна мережева інтеграція

Macan відтепер пропонує широкі мережеві можливості та численні цифрові функції завдяки новій комунікаційній системі Porsche Communication Management (PCM). Сенсорний дисплей формату Full-HD, розташований над типовою для Porsche похилою центральною консоллю, має збільшений розмір (із 7 до 11 дюймів) та гармонійно поєднується з новим дизайном передньої панелі. Так само, як у Panamera та Cayenne, інтерфейс інформаційно-розважальної системи можна індивідуально налаштувати. Дефлектори системи кондиціонування отримали нове оформлення та тепер розміщені під центральним дисплеєм.

 

Усі моделі Macan оснащені модулем Connect Plus і пропонують повну мережеву інтеграцію у базовій комплектації. Як результат, користувачу стали доступні такі цифрові функції та сервіси, як інтелектуальна система голосового управління Voice Pilot або система інформування про дорожній рух у режимі реального часу, що є частиною стандартної онлайн-навігації. Особливістю системи є підключення до хмарної платформи Here Cloud із найбільш актуальною інформацією про трафік на основі даних, що надходять від інших автомобілів. Новий додаток Offroad Precision пропонує водію можливість зафіксувати дані про рух Macan на пересіченій місцевості та проаналізувати його показники.

 

 

Оптимізована ходова частина з новими дисками і шинами

Новий Macan підтверджує статус найбільш спортивного автомобіля у сегменті компактних SUV завдяки оптимізованій ходової частини. Точні налаштування забезпечують автомобілю нейтральні ходові якості при збереженні курсової стійкості та підвищеному комфорті. Macan, як і раніше, має різнорозмірні шини на передній і задній осях, що незвично для сегменту SUV. Як і в спортивних автомобілях Porsche, це дозволяє оптимально реалізувати переваги інтелектуальної системи повного приводу Porsche Traction Management (PTM) в області динаміки руху. Нові шини з поліпшеними експлуатаційними характеристиками забезпечують ще більш високу поперечну динаміку для більшого задоволення від водіння. А нові 20- і 21-дюймові диски розширюють можливості для індивідуалізації.

 

Успішна модель Macan: із 2014 року продано більше 350 000 екземплярів

Macan - це справжня історія успіху. Типова для Porsche динаміка на будь-якій місцевості у поєднанні з високою практичністю у повсякденній експлуатації одразу вразила клієнтів: із 2014 року компанія Porsche передала понад 350 000 екземплярів Macan. Особливо популярна модель на китайському ринку (більше 100 000 проданих автомобілів), який було обрано компанією Porsche для першого показу оновленого компактного позашляховика. Представлена у Шанхаї модель буде пропонуватися виключно на китайському ринку. Інші моделі та їх презентації на ринках відбудуться протягом року.

 

25.07.2018