Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Світова прем'єра найпотужнішого серійного 911 із атмосферним двигуном

 

 

Гоночний підрозділ Porsche Motorsport на Женевському автосалоні представляє новинку: Porsche 911 GT3 RS із 4-літровим атмосферним двигуном потужністю 520 к.с. Новий спорткар побудований на базі 911 GT3 і оснащений двигуном підвищеної потужності, поліпшеною ходовою частиною з переналаштованою системою управління задніми колесами для максимальної динаміки і точності управління. 911 GT3 RS прискорюється до 100 км/год за 3,2 секунди і здатний розвинути максимальну швидкість 312 км/ч. Таким чином, новинка стане вже третім спорткаром класу GT від Porsche із допуском до експлуатації на дорогах загального користування за останній рік, слідом за 911 GT3 і 911 GT2 RS.

 

 

Аеродинаміка та інтер'єр на основі гоночних моделей

Дизайн широкого полегшеного кузова з традиційним нерухомим жорстким заднім антикрилом обумовлений законами аеродинаміки. Гоночний стиль відображається і в салоні: виготовлені з карбону глибокі ковші сидінь забезпечують надійну бічну підтримку. Полегшені дверні панелі з сітками для зберігання і петлями замість дверних ручок, знижена шумоізоляція і нова полегшена задня кришка підкреслюють послідовний підхід до вибору матеріалів.

 

 

520 к.с .: самий потужний атмосферний двигун

4-літровий 6-циліндровий атмосферний двигун нового Porsche 911 GT3 RS знову піднімає планку: у порівнянні з попередником і моделлю 911 GT3 опозитний силовий агрегат отримав надбавку у 20 к.с. У поєднанні зі спритним (відсічка встановлене на відмітці 9000 об/хв) він став ідеальним вибором для чистокровного гоночного боліда. Двигун працює в парі зі 7-ступінчастою коробкою передач PDK, що отримала спеціальні налаштування, і гарантує неперевершені динамічні характеристики.

 

 

Гоночне шасі і пакет Clubsport

Технології, запозичені з автоспорту, забезпечують шасі нової моделі безпрецедентні характеристики. Кульові шарніри на всіх важелях гарантують ще більш високу точність, ніж традиційні блоки. 20-дюймові полегшені диски з новітніми спортивними шинами розмірності 265/35 на передній осі поліпшують маневреність і точність рульового управління, в той час як 21-дюймові колеса з шинами розмірності 325/30 на задній осі забезпечують максимальне зчеплення з дорогою.

Як і для всіх інших спорткарів класу GT, Porsche безкоштовно пропонує для 911 GT3 RS пакет Clubsport. Він включає в себе каркас безпеки, вогнегасник, підготовку для установки аварійного вимикача АКБ і шеститочковий ремінь безпеки для спортивних заїздів.

 

 

Пакет Weissach і магнієві колісні диски для додаткової економії ваги

Для самих амбітних водіїв підрозділ Porsche Motorsport створив опційний пакет Weissach, який дозволяє додатково знизити масу автомобіля. Пакет включає в себе карбонові компоненти ходової частини, кузова і салону, а також опційні магнієві колісні диски. У максимально полегшеній конфігурації даний пакет знижує масу 911 GT3 RS до 1430 кг.

 

06.02.2018