Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Відкриття спеціальної виставки «70 років спортивних автомобілів Porsche»

 

 

Штутгарт. Найважливіша подія ювілейного року Porsche: в п’ятницю, 8 червня, адміністрація Музею Porsche за участі гостей провела церемонію відкриття особливої виставки «70 років спортивних автомобілів Porsche». На церемонії були присутні прем’єр-міністр федеральної землі Баден-Вюртемберг Вінфрід Кречманн, обер-бургомістр Штутгарта Фріц Кун, парламентський штат-секретар Федерального міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Штеффен Більгер, а також численні представники галузей політики, бізнесу та громадські діячі. Доктор Вольфганг Порше, голова наглядової ради Porsche AG, Олівер Блуме, голова правління Porsche AG, й Уве Гюк, заступник голови наглядової ради Porsche AG, разом згадали про те, як народився бренд Porsche. Цього дня (8 червня) 1948 року родстер Porsche 356 «№1» отримав дозвіл на експлуатацію. З того часу компанія створювала не просто спортивні автомобілі: слово «Porsche» стало синонімом спортивної їзди та способу мислення, символом інновацій, блискучого дизайну та функціональності в автомобілебудуванні.

Через цю особливу виставку Porsche розповідає численні історії та розкриває важливі етапи, що були вирішальними в процесі створення та розвитку спортивних автомобілів починаючи з 1948 року і до цього моменту. Мета виставки – привернути увагу до видатних здобутків Porsche за останні сім десятирічь. Понад 75 експонатів – від легендарного родстера Porsche 356 «№1» 1948 року випуску і до повністю електричного Porsche Mission E – дають змогу зазирнути в минуле й майбутнє бренду.

 

«Ця виставка на честь ювілею нашого бренду знаменує перехід на абсолютно новий      рівень, – відзначає Ахім Стейскал, директор Музею Porsche. – Уперше ми повністю переробили всю виставкову зону площею понад 5600 квадратних метрів».

Оскільки 70-річний родстер 356 «№1» є «прародителем спортивних автомобілів», саме він є першим експонатом, що постає перед очима відвідувачів. Завдяки цій унікальній моделі компанія Porsche є одним із небагатьох автовиробників світу, що все ще володіє своїм найпершим автомобілем.

Автоспорт є важливою частиною кожного десятиріччя. З початку існування бренду Porsche й до сьогодні компанія розробляла та випробувала нові технології для спортивних автомобілів, що ставали легендами. Цей принцип також є основою «майбутнього спортивних автомобілів», моделі Mission E, серійна версія якої вийде на ринок 2019 року. Вона буде першим повністю електричним автомобілем Porsche, виготовленим з використанням досвіду створення моделі 919 Hybrid, яка здобула перемогу в Ле-Мані. У музеї буде представлено й цифрові проекти, як-от комунікація через Porsche Connect та захист даних із використанням технології розподіленого зберігання (блокчейн). Цю спеціальну виставку доповнять інтерактивні елементи, зокрема програми доповненої реальності для Mission E. Поки гості музею дивитимуться на концептуальну розробку, окуляри доповненої реальності будуть показувати додаткову інформацію про технології, що є основою Mission E.

 

Щоб зробити цю виставку цікавою та унікальною, етапи історії Porsche об’єднали з культурними цінностями компанії: новаторським духом, пристрастю, спортивністю та родинними стосунками. Виставка також акцентує увагу на працівниках, гонщиках і друзях Porsche, завдяки яким компанія стала тією силою, якою вона є сьогодні. Без легендарної захопленості працівників Porsche своєю справою й ентузіазму світової спільноти Porsche годі уявити таку історію успіху для виробника спортивних автомобілів.

Автовиробник також проведе спеціальну виставку, присвячену ювілейному року, в павільйоні музею й парку розваг Autostadt у Вольфсбургу. Найперші чотири автомобілі 356 Speedster 1954 року випуску буде показано як приклади інженерно-конструкторської думки Porsche.

 

Виробник спортивних автомобілів святкує цей ювілей на численних заходах по всьому світу протягом 2018 року. 9 червня Porsche провів Sports Car Together, що відзначився в усіх центрах і представництвах  бренду по всьому світу, зокрема й в Україні. 10 червня відбувся урочистий святковий захід у зоні для фестивалів Cannstatter Wasen. У вихідні 16–17 червня Porsche гостинно зустріне своїх працівників, мешканців Цуффенхаузена і фанатів бренду на святі для всіх, що буде проходити на території заводу біля Porscheplatz у Цуффенхаузені. Програма фестивалю включатиме інтерактивні розваги для дорослих і маленьких гостей, короткі екскурсії заводом, живу музику, фургони з їжею, трансляцію наживо перегонів «24 години Ле-Мана» й трансляцію Кубка світу (матч Німеччина – Мексика). Вхід до музею й участь в усіх заходах під час святкових вихідних будуть безплатними.

«Фестиваль швидкості», що проводиться 12–15  липня на британській гоночній трасі Гудвуд, і перегони Rennsport Reunion, що відбудуться в Каліфорнії 27–30 вересня, теж будуть присвячені ювілею.  Останнім святковим заходом стане Sound Night, який уперше буде проведено у штутгартському комплексі Porsche Arena 13 жовтня.

Спеціальна виставка «70 років спортивних автомобілів Porsche» буде відкрита до 6 січня 2019 року. Музей Porsche працює з вівторка по неділю, з 9:00 до 18:00. Додаткову інформацію наведено на https://www.porsche.com/museum/en

Фотоматеріали доступні на новинному порталі Porsche Newsroom http://newsroom.porsche.de і для акредитованих журналістів в базі даних Porsche для преси https://presse.porsche.de

 

11.06.2018