Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Новий Porsche 911 доступний для замовлення та тест-драйву в офіційній дилерській мережі Porsche в Україні

 

 

Porsche 911 – інновації у кожній деталі

Неймовірна швидкість та сучасний дизайн нового Porsche 911 не залишать байдужими жодного прихильника спорткарів. Зараз, коли його кузов має ще більше інноваційних деталей, аніж будь-коли, можна впевнено почувати себе у безпеці за будь-яких умов. Максимально покращена комбінована конструкція кузова містить більше алюмінію та менше сталі, а також має нові композитні матеріали, що дозволило знизити вагу авто приблизно на 7%.

Вдосконалені опозитні шестициліндрові турбодвигуни нового видають ще більше потужності: тепер двигуни моделей S генерують 331 кВт або 450 к. с. До інших важливих новацій належать нові системи допомоги, включаючи режим Porsche Wet, що додатково підвищує безпеку під час їзди мокрою дорогою, асистент нічного бачення з тепловізором і комплексна система комунікації та зв’язку, та три ексклюзивні цифрові функції: мобільна програма Porsche Road Trip, персональний асистент Porsche 360+ та калькулятор шкідливих викидів Porsche Impact.

Новий Porsche 911 у кузові кабріолет

Новий Porsche 911 Cabrio представлений у двох модифікаціях: Carrera S із заднім приводом та Carrera 4S із повним приводом. Обидві модифікації оснащуються 6-циліндровим опозитним турбованим двигуном із робочим об'ємом 2981 см³. Його потужність становить 331 кВт (450 к. с.), а крутний момент - 530 Нм. 

Вперше для 911 Cabriolet пропонується спортивна підвіска Porsche Active Suspension Management (PASM). Це забезпечує Porsche 911 більш нейтральну керованість і поліпшений розподіл ваги по осях. На задній частині усіх моделей є розширений задній спойлер зі змінним положенням, а також суцільна тонка світлодіодна смуга. Центральний дисплей Porsche Communication Management (PCM) оснащено екраном діагоналлю в 10,9 дюйма, що забезпечує легкість управління без відволікання від дороги. Режим руху Wet визначає наявність вологи на дорожньому покритті, відповідним чином адаптуючи системи управління і попереджаючи водія. Присутні системи попередження про зіткнення з функцією гальмування та допомоги при паркуванні з камерою заднього виду. Система нічного бачення з тепловізійною камерою, адаптивний круїз-контроль із автоматичним регулюванням дистанції та функцією Stop-and-Go та реверсивним паском безпеки для пасажирів.

Porsche 911 Carrera S у кузові кабріолет може з легкістю прискорюватись до 100 км/год за 3,9 секунди (з опціональним пакетом Sport Chrono: 3,7 секунди), а максимальна швидкість моделі складає 306 км/год.

У свою чергу, 911 Carrera 4S здатний розганятися до 304 км/год, а відмітку в 100 км/год він долає за 3,8 секунди (з опціональним пакетом Sport Chrono: 3,6 секунди).

М'який верх версії кабріолет піднімається/складається на швидкості до 50 км/год, а новий гідравлічний механізм скорочує час відкриття до 12 секунд та має висувний вітрозахисний екран. Це дозволяє з легкістю керувати автомобілем та не втрачати пильність на дорозі.

Розробники Porsche також по-новому підійшли до використання матеріалів із пластику для створення гібридного дизайну передньої стійки кузова. Саме він гарантує високий рівень захисту пасажирів у випадку перекидання автомобіля. Найбільшою перевагою стало те, що нові укріплення скоротили загальну вагу на 2,7%. Обидва ці ефекти мають прямий вплив на надзвичайну динамічну керованість спорткара.

Офіційна дилерська мережа Porsche

Porsche 911 представлений в офіційній мережі дилерів у 5 найбільших містах України, обслуговування якого забезпечуватимуть сертифіковані механіки за використання авторизованого обладнання*. Нові моделі 911 Carrera S та 911 Carrera 4S доступні на тест-драйві у дилерській мережі Porsche в Україні. Абсолютно нові моделі Porsche 911 Cabrio у модифікаціях Carrera S із заднім приводом та Carrera 4S із повним приводом доступні до замовлення з квітня 2019 року.

 

Стартова ціни на моделі у кузові купе складає 3 898 510 гривень*

Стртова ціна на моделі у кузові кабріолет складає 4 145 435 гривень*

 

 

23.05.2019