Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Світський прийом в саду: Концепт Porsche Taycan відвідав Фестиваль швидкості.

 

 

Штутгарт/Чичестер: Вперше серед автомобілів Porsche у підйомі на пагорб у Гудвуді взяв участь електричний спорткар. Цей дебют є однією з трьох демонстраційних поїздок концепту повністю електричного спорткара Porsche Taycan, які заплановані для проведення на трьох континентах протягом трьох тижнів. У перегонах у Гудвуді за кермом прототипу був Марк Веббер, а на даху - прапор Великої Британії. «Потужність двигуна прототипу Taycan вражаюча», – стверджує досвідчений пілот Формули 1. – «Два роки тому я брав участь у цих перегонах за кермом боліда Porsche 911 GT2 RS, тому я знаю, що потужність та зчеплення з поверхнею дороги – це найважливіше. І навіть такого досвідченого пілота як я, вражає те, як прототип Porsche Taycan розганяється з місця та проходить віражі», – сказав Веббер.

 

Минулого тижня за кермом прототипу Taycan сидів китайсткий пілот Лі Чао. Учасник перегонів Porsche Carrera Cup, які проходять в Азії, випробував прототип Porsche Taycan на трасі підвищеної складності, яка знаходиться у центрі випробування автомобілів Porsche у Шанхаї. А Ніл Джані підкорював потужність Taycan у фіналі Формули Е, який пройшов 13-14 липня 2019 року у Нью-Йорку. Прототип Porsche Taycan відвідав Китай, Велику Британію і США – одни з найбільших ринків, на яких продаватиметься перший повністю електричний спорткар Porsche.

Porsche Taycan буде представлений у вересні, а в продажі в Україні він з’явиться у першому кварталі 2020 року. Для зручного щоденного використання повнопривідний електромобіль Porsche, потужність якого становить більше 600 к.с., повинен мати ідеальну продуктивність схем живлення та функцію багаторазового прискорення. Саме цього змогли добитися інженери, що працюють над Porsche Taycan.

 

Пілот: Марк Веббер

Професійний пілот Мерк Веббер (42 роки) в останнє брав участь у чемпіонаті світу з перегонів на витривалість у складі команди Porsche за кермом Porsche 919 Hybrid у категорії LMP1. У листопаді 2015 року австралійський пілот став чемпіоном перегонів на витривалість разом із пілотами Тімо Бернгардом і Брендоном Гартлі. Веббер брав участь у Формулі 1 з 2002 року по 2013 рік, а його досягнення за ці роки вражаючі: участь у 215 перегонах, дев’ять перемог, 42 підйоми на подіум, 13 поул-позицій та 19 рекордів найшвидшого проходження траси. Марк Веббер був послом бренду Porsche з листопада 2016 року.

Захід: підйом на пагорб, Фестиваль швидкості в Гудвуді

Видання Sunday Times одного разу описало легендарний підйом на пагорб на Фестивалі швидкості як «щось середнє між перегонами Гран-Прі Монако та перегонами на Аскотському іподромі». Кожного року близько 200 000 прихильників автоперегонів відвідують цей унікальний захід, який проходить у Західному Сассексі на півдні Англії. Вузька, нерівна та обгороджена тюками соломи траса довжиною 1,87 км є складною як для автомобілів, так і для водіїв. Вона проходить володіннями навколо маєтку Гудвуд, резиденції Чарльза Генрі Гордона-Леннокса, 11-ого Герцога Ричмонда, який є великим прихильником перегонів, заснувавшим у 1993 році Фестиваль швидкості у Гудвуді.

16.07.2019