Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Porsche активізує кампанію з безкоштовної модернізації Panamera і Cayenne

 

 

Передбачаючи вірогідність природного зносу окремих деталей, німецький автовиробник активізує в Україні кампанію з безкоштовної модернізації для моделей Cayenne та Panamera. Кампанія поширюється на 1 360 автомобілів в Україні. Це авто Panamera – вироблені з 20 серпня 2010 року по 13 вересня 2016 року, і Cayenne – вироблені з 23 липня 2002 року по 5 лютого 2010 року.

Щоб підвищити строк експлуатації двох моделей, Porsche в Україні пояснив причини безкоштовної заміни деталі. Пластмасова втулка для тросової тяги селектора коробки передач з часом може зношуватися. За надмірного тиску на важіль вибору режиму під час перемикання – навіть вийти з ладу. Ігноруючи можливість безкоштовної заміни втулки, власник може використовувати авто і надалі, пам’ятаючи про ризик.

 

Втулка знаходиться на автоматичній трансмісії. Перемикання трансмісії з надмірним тиском негативно впливає на з’єднання між важелем та коробкою передач. Якщо такий випадок станеться у положенні P, а стоянкове гальмо не активоване – засіб може зрушити з місця. Потрібно пам’ятати про використання цього гальма, щоб авто не відкочувалося назад, та найкращим варіантом стане перевірка транспортного засобу на сервісі і заміна втулки.

Porsche радить усім власникам Cayenne та Panamera, незалежно від строку зношення втулки – відвідати офіційний сервіс та безкоштовно замінити запчастину. Це – безпосередня безпека автомобіля та його власника, і саме вона є на першому місці серед цінностей бренду. Заміну швидко і безкоштовно здійснять у будь-якому офіційному дилерському центрі Porsche у 5 містах України. Дбаючи про власну безпеку, не варто чекати на черговий технічний огляд – варто одразу звернутися до Порше центру в Україні.

 

Бренд-директор Porsche в Україні Ігор Ткаченко наголошує, що конкретну марку авто українці обирають не лише через технічні характеристики, динаміку чи вартість. Хоча саме вони виступають найголовнішим фактором. «Ми також обираємо довіру: цінності бренду, його правила роботи, комунікацій, відношення до життя. Я хочу спокійно їздити на своєму авто, знати про його безпеку і вірити виробнику. Тож давайте будувати двосторонню довіру: якщо ви власник Porsche, ви усвідомлюєте потенційний ризик і бачите пропозицію з підвищення безпеки – скористайтеся нею», - каже Ігор Ткаченко.

Станом на початок серпня в Україні пройшли модернізацію вже 279 автомобілів.

Не обов’язково пам’ятати усі дані про своє авто, до того ж не всі автомобілі з модельної лінійки потребують заміни запчастини. Перевірити, чи підлягає авто безкоштовній модернізації, можна за 2 хвилини за посиланням https://porsche.ua/vin/

10.08.2020