Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Porsche Taycan потрапив до Книги Рекордів Гіннеса

 

 

Porsche Taycan встановив новий рекорд Гіннеса™ за найдовший дрифт на електромобілі. Місцем світового рекорду став Центр Водійської Майстерності Porsche (PEC) на Гоккенгаймрингу. Інструктор Porsche Денніс Ретера проїхав 210 кіл 200-метрової траси для дрифту. На цьому дрифтовому колі передні колеса авто жодного разу не були направлені в один бік із поворотом. За 55 хвилин експерт з їзди боком здолав загалом 42,171 км. Пройшовши марафонську дистанцію, Ретера забезпечив світовий рекорд найдовшого безперервного дрифту на електричному автомобілі. Середня швидкість становила 46 км/год. Рекорд досягнуто із задньоприводною версією Taycan (Taycan Base), яка буде доступна в Україні у першому кварталі 2021 року.

 

«Коли програми стабілізації водіння вимкнені, потужний старт з місця на електричному Porsche надзвичайно простий, особливо на задньоприводній версії», — каже Денніс Ретера. За словами інструктора, в авто завжди достатньо потужності. Низький центр ваги та довга колісна база забезпечують стабільність. Точна конструкція шасі та рульового управління розроблені для ідеального контролю, навіть під час руху боком. Наразі нідерландець є головним інструктором у Центрі Водійської Майстерності Porsche на Гоккенгаймрингу, а раніше брав участь у змаганнях на картингу, перегонах формульного типу та перегонах на витривалість. «Було дуже виснажливо підтримувати високу концентрацію протягом 210 кіл, тим паче, що зрошений асфальт дрифтового кільця не забезпечує всюди однакове зчеплення. Я зосередився на керуванні заносом за допомогою рульового управління — це ефективніше за управління педаллю акселератора та зменшує ризик заносу», — додає Ретера.

 

Спроба фіксувалася під наглядом офіційної судді Книги Рекордів Гіннеса™ Джоан Брент, яка спеціалізується на їзді по зрошеним трасам PEC. Брент контролює спроби побиття рекордів у різних сферах для Книги Рекордів Гіннеса™ вже більше 5 років. «У нас були деякі рекорди з дрифту, але з електричним спортивним автомобілем - це і для нас щось особливе. Тут Porsche провів справжню новаторську роботу» - відмітила суддя Брент. Разом з іншими незалежними експертами, вона задокументувала рекорд за допомогою низки технічних засобів. Перед випробуванням було виміряно кільцеву трасу Центру Водійської Майстерності Porsche із міліметровою точністю - її діаметр склав 80 метрів. Для документування використали GPS і датчики кутової швидкості в транспортному засобі. Також - камеру,  на яку  знімали рекордний заїзд?? - розміщену на даху диспетчерської вежі траси.

 

Ще одним незалежним експертом стала інженер Деніз Ріцманн. Ще до рекорду вона підтвердила від імені випробувальної організації DEKRA стандартизованість та придатність для експлуатації передсерійного Taycan із заднім приводом. Ріцманн знає все про дрифтинг, адже була чемпіонкою Європи з дрифту в 2018 і 2019 роках, а також відповідала за те, щоб Taycan залишався у постійному дрифті протягом усієї спроби побиття рекорду: «Ви вже з першого погляду бачите, чи спрямовані передні колеса в іншому напрямку до кривої. Поки це так, машина дрифтує», - пояснила вона. Разом із Брент, вона підрахувала кола, пройдені під час спроби побити рекорд.

 

Porsche Taycan вже є рекордсменом у багатьох інших дисциплінах. Це і  виснажливий 24-годинний заїзд на витривалість у понад 3,425 км на швидкісній трасі в Нардо, і найкращий час у своєму класі - 7:42 хвилини на Північному кільці Нюрбургрингу, а також 26 спринтів з місця до 200 км/год на аеродромі в Лар. Статистика рекордів першого електричного спорткару від Porsche по-справжньому вражає.

30.11.2020