Головна навігація
Меню

E-Performance Magazine

Майбутнє не за горами.


 

 

Відчуйте переваги автомобіля Porsche завтрашнього дня з додатком AR Visualizer. Додаток поєднує фізичний та цифровий світи та пропонує користувачам унікальний та інноваційний досвід. Ви можете віртуально дослідити концепт Mission E  на відстані витягнутої руки.

 

 

 

Створіть власну реальність.

 

Майбутнє вже не за горами: серійне виробництво першого повністю електричного автомобіля Porsche почнеться вже наступного року,  Mission E перетвориться в Taycan – перший електричний спортивний автомобіль в дусі Porsche.

Новий додаток AR Visualizer від Porsche дарує інноваційний доступ до технологій Mission E. «Ми пропонуємо нашим шанувальникам віртуальний тестер першого повністю електричного спортивного автомобіля від бренду Porsche», - зазначає віце-президент по маркетингу компанії Porsche AG К’єл Грунер. - «Технології доповненої реальності дарують можливість чітко та реалістично передати складні технічні елементи технологій нового автомобіля. Для нас важливо занурити наших клієнтів в технології майбутнього на ранніх стадіях та поділитися своїм ентузіазмом в будь-який час, в будь-якому місці».

 

Пройдіть тест-драйв прямо зараз.

 

Зовсім скоро віртуальні автомобілі з’являться біля ваших гаражів або в вашому дворі. Виберіть бажаний розмір автомобіля, натисніть режим «Дослідити» та віднайдіть числені опції та функції. Підберіть бажаний колір чи ознайомтесь з технічними характеристиками, які зазвичай залишаються непомітними.

Наприклад, через додаток доповненої реальності можна переглянути анімацію, яка імітує аеродинамічні характеристики автомобіля. Так званий «рентгенівський» режим перегляду дозволить зазирнути під полегшену конструкцію кузова та оживити технології приводного механізму та акумуляторної батареї.

Ви також можете «заскочити» всередину та роздивитися унікальний інтер’єр зблизька. А ті, хто хоче відчути Mission E в русі, можуть запустити режим «Керувати» та отримати ексклюзивний інтерактивний досвід керування. Граючись, ви ознайомлюєтесь зі складними функціями, такими як індуктивна та звичайна зарядки.

 

Якщо ви бажаєте ознайомитись з цифровою версією першого повністю електричного спортивного автомобіля від Porsche, завантажуйте безкоштовний додаток AR Visualizer.

Все що вам потрібно, це наявність сучасного смартфону з підтримкою доповненої реальності з операційною системою Android чи IOS від Google чи Apple.

Посилання на Apple Store та Google Play Store

>   Apple Store

>   Google Play Store

 

Нижче ви можете детальніше ознайомитись з концептуальною розробкою Porsche Mission E.

 
 
 
 

10.07.2019