Головна навігація
Меню

E-Performance Magazine

Зарядка в дорозі – у будь-який час


 

 

Ваше життя – заряджене на повну

Ваш Porsche – теж

 

Певна річ, Porsche E-Performance пропонує продуману інфраструктуру: розумні та універсальні зарядні пристрої для комфортного використання як в дорозі, так і вдома.

А також додатки та сервіси, які  дають вам той самий кращий досвід користування у стилі Porsche.

Багато хто стверджує, що все довкола стає все більш складним. І вже ніколи не буде так, як раніше. Життя стає все більш захоплюючим, це саме те, що ми хочемо донести. Нове покоління спортивного автомобіля – це електромобіль. Його переваги повністю очевидні: менше шкідливих викидів при максимальному задоволенні від водіння. Перенесення нових технологій з гоночної траси на звичайну дорогу. Використання вражаючих технологій цифрового зв'язку, що з'єднують електромобіль із цілим світом.

Звідки у нас стільки енергії? З електромережі. Те, що звучить так просто, має бути таким же простим і в реальному житті. А зарядка вашого спортивного автомобіля повинна бути такою ж невимушеною, як і зарядка смартфона в будь-який час і в будь-якому місці.

  

Зарядка вдома

 

Технологія – зручна, якщо вона підлаштовується під ваше життя, а не навпаки. Ми взаємодіємо з нею повністю інтуїтивно, що спрощує наше повсякденне життя. Саме це стало метою створення Porsche E-Performance. Можливості вашого спортивного автомобіля стають ще більше видатними, коли ви знаходитесь в дорозі.

Ваш будинок розумний. Ваш спортивний автомобіль теж. Там, де інші автомобілі витрачають час на очікування наступної поїздки, ви можете використовувати свій піт-стоп вдома, щоб швидко та зручно заряджати Porsche. Яким чином? За допомогою мобільного зарядного пристрою Porsche Mobile Charger Connect, який також можна запрограмувати для зручної зарядки вашого автомобіля вночі. Щоб оцінити переваги повної потужності зарядки 22 кВт, ми рекомендуємо використовувати промислову зарядку або зарядну док-станцію Porsche.

Там, де настінний монтаж неможливий, наприклад, якщо ви залишаєте автомобіль на стоянці, а не в гаражі, альтернативним рішенням стане додаткова підставка для зарядки.

  

Їзда на Porsche завжди була чимось більшим, ніж просто подоланням маршруту від точки А до точки Б. Найважливішим був сам процес. Це все про подорож, а не про місце призначення. З Porsche E-Performance у вас перехопить подих, а ваш досвід водіння залишиться таким же хвилюючим, як і раніше.

  

Зарядка в дорозі

 

Ви можете заряджати Porsche E-Performance в дорозі в будь-який час, де б ви не були. Не лише вдома, а й перебуваючи на автомагістралі, транспортних розв’язках, у місті. А тому задійте свій спортивний потенціал, щоб зарядити не лише акумулятори, а й спортивний автомобіль.

Ми працюємо з такими партнерами, як Ionity та Electrify America, над створенням найпотужнішої мережі швидкої зарядки для електромобілів. До кінця 2019 року у вашому розпорядженні будуть тисячі пунктів, що забезпечують  гнучку зарядку. На цих запланованих і частково вже встановлених станціях можна буде заряджати кілька транспортних засобів одночасно, використовуючи 800-вольтову технологію зарядки. Станції будуть доступні для громадськості і розташовані на відстані близько 120 км одна від одної.

Тепер є ще більше електрозаправок для зарядки гібридів та електромобілів, доступних з Porsche Charging Service, особливо у місті. Це дозволяє використовувати підставки для зарядки незалежно від постачальника в різних країнах Європи. Швидко, просто та у будь-який час. Ви маєте доступ до загальнодоступних зарядок, які не вимагають реєстрації у відповідного оператора. Аутентифікація здійснюється за допомогою RFID-карти або додатка. Розрахунки проводяться у зручний безготівковий спосіб з вашої персональної карти Porsche ID. Історію платежів можна переглянути онлайн.

 
  

 

Використовуйте всі підставки для зарядки гібридів і електромобілів, що підключаються до електромережі, незалежно від постачальника, в Porsche Charging Service. У будь-який час, швидко, легко.

Звичайно, бувають дні, коли швидке та зручне прибуття в пункт призначення є дуже важливим. За допомогою Porsche Connect ви можете не тільки планувати свій маршрут, а також контролювати процес зарядки, перевірити стан заряду батареї або перед від'їздом встановити в салоні свого Porsche комфортну температуру.

 

Зарядка в пункті призначення

 

Причина такої розумної взаємодії між водієм і автомобілем досить проста: в центрі нашої геніальної загальної концепції знаходиться не наша технологічна чи інженерна майстерність, а завжди ви, водій цього спортивного автомобіля. Ось чому ми розширюємо інфраструктуру ще на один крок вперед – саме туди, куди ви хочете дістатись.

Наприклад, за допомогою мережі Porsche Destination Charging ви маєте безкоштовний доступ до точок зарядки в ексклюзивних готелях і пунктах призначення по всьому світу, що дозволяє зручно заряджати Porsche під час вашої подорожі.

 

 

  

 

Ми називаємо це: спосіб зарядки Porsche. Ми рухаємося вперед разом з вами у напрямку майбутнього. І ми ніколи не будемо стояти на місці.

10.07.2019