Заряджання повністю електричних моделей Porsche

Наша продумана концепція мобільності. 


Наші повністю електричні моделі Porsche з повним зарядом батареї забезпечують запас ходу до 512 км. Ви можете зручно заряджати високовольтну батарею свого Porsche вдома або в дорозі. Porsche пропонує Вам для цього відповідні сервіси й обладнання – отже, Ви будь-якої миті будете готові вирушити в подорож.


Поряд із численними громадськими зарядними станціями Porsche спільно з партнером IONITY створює інфраструктуру для швидкого заряджання електромобілів по всій Європі. Наші повністю електричні моделі Porsche з повним зарядом батареї забезпечать запас ходу до 450 км. Наші сервіси й продукти, такі як Porsche Connect або програма Porsche Charging, дозволяють Вам не лише легко й комфортно заряджати автомобіль, але й оптимально планувати свої поїздки й зупинки в дорозі. Ми беремо участь у створенні єдиної зарядної екосистеми та інтегруємо до неї всі важливі елементи, пов'язані з Вашим електромобілем. Щоб Ви отримували задоволення від Porsche E-Performance – не лише в поїздці, але й під час заряджання.

Porsche – Заряджання вдома.

Заряджання вдома.

 

Заряджайте легко й зручно свій електромобіль у домашніх умовах. Porsche пропонує Вам усе необхідне для цього обладнання та сервіси – адаптовані до Вашого будинку й Вашого повсякденного життя. Тут Ви знайдете відповідне зарядне обладнання, скориставшись, наприклад, сервісом попередньої перевірки умов заряджання (Charging Pre-Check). Додатково у Вашому розпорядженні інші корисні сервіси й програми – як, наприклад, програма Porsche Connect.

  Заряджання вдома.
  Заряджання в дорозі.

  Заряджання в дорозі.

   

  Перебуваючи в дорозі, Ви також можете легко й зручно заряджати свій електромобіль Porsche. У вас є можливість вибору між численними зарядними станціями загального користування, наприклад, поблизу торгових центрів, на паркувальних майданчиках або в центральній частині міста. Окрім того, спільно з партнером IONITY компанія Porsche бере участь у створенні інфраструктури для швидкого заряджання електромобілів у Європі. Завдяки цьому Ви завжди зможете зарядити свій електроприводний Porsche у далекій подорожі.

   Заряджання в дорозі.
   Заряджання в пункті призначення.

   Заряджання в пункті призначення.

    

   Ви можете заряджати свій Porsche в будь-який час, де б ви не були. За допомогою мережі зарядних станцій Porsche Destination Charging, що охоплює готелі класу люкс й інші пункти призначення по всьому світу, Ви можете зручно й легко заряджати свій електромобіль. Перелік учасників програми Porsche Destination Charging, де Ви можете зарядити електромобіль Porsche, Ви знайдете на карті зарядних станцій Porsche.

    Заряджання в пункті призначення.
    Питання та відповіді

    Заряджання моделей Porsche з електричним приводом.

    Автомобіль Porsche можна підключати для заряджання як до побутових, так і до промислових розеток. Для максимально ефективного заряджання протягом короткого часу рекомендується використовувати промислову мережу електроживлення.

    За допомогою доступної, залежно від країни, попередньої онлайн-перевірки з'ясовується відповідність основним вимогам для використання зарядного обладнання Porsche в будинку. Попередня онлайн-перевірка безкоштовна й може бути виконана, не виходячи з дому.

    Для оцінювання наявних у Вас вдома умов заряджання домовтеся зі своїм партнером Porsche про домашню перевірку (доступність залежно від країни) зовнішнім експертом партнера. Він виконає перевірку електричної інфраструктури, а потім можна погодити деталі встановлення обладнання в будинку.

    Зазвичай автомобіль повністю не розряджається і своєчасно повідомляє про низький рівень заряду. Звертайте увагу на вказівки в PCM і на панелі приладів.

    Автомобіль Porsche також може запропонувати маршрут до найближчої зарядної станції, якщо рівень заряду низький.

    У повсякденному житті є багато можливостей для заряджання Porsche, наприклад, під час перерв на АЗС і майданчиках для відпочинку або під час покупок.

    Зарядне обладнання Porsche ґрунтується на відкритих стандартах. Однак сумісність із системами управління енергоспоживанням сторонніх виробників може змінюватися через значну кількість продуктів, доступних на ринку. Для Porsche Taycan ми рекомендуємо використовувати Porsche Mobile Chargers Connect і Porsche Home Energy Manager.

    Моделі Porsche E-Performance.

    Моделі Porsche E-Performance.

    Познайомтеся з нашими сучасними моделями з електричним приводом або з технологією плагін-гібрида, і дізнайтеся, який Porsche саме Ваш.

    Переглянути моделі

    Допомога й контакти

    Допомога й контакти

    Цей розділ надасть Вам важливу інформацію, які може знадобитися під час пошуку
    відповідей на питання, пов'язані з концепцією E-Performance.